SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon online odcinek 101 na ipla.tv w internecie za darmo od 2.03.2017

Przyjaciółki 9 sezon online odcinek 101 na ipla.tv w internecie za darmo od 2.03.2017

09.03.2017, godz. 19:59
Przyjaciółki 9 sezon, Dagmar (Marcin Korcz), Zuza (Anita Sokołowska), Łukasz (Mikołaj Krawczyk)
foto: Facebook

''Przyjaciółki'' 9 sezon odcinek 3 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 101 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 9.03.2017. Przyjaciółki 9 sezon odcinek 101 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 16.03.2017 o godz. 21.10, ale przed premierą w telewizji Polsat 101 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 101 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 9 sezon odcinek 101 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 9 odcinek 101 (odc. 3) - co się wydarzy?

Dziewczyny rozmawiają o pojawieniu się Edyty (Paulina Chapko) na pogrzebie. Zuza (Anita Sokołowska) bez zapowiedzi odwiedza Stefę (Dorota Kolak), która akurat ma gości. Nie przyznaje się, że straciła pracę i zapewnia zebranych, że u niej wszystko w porządku. Twierdzi, że ma nowego partnera. Wszyscy poza Stefą wierzą w jej opowieści.

Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska) zarzuca Pawłowi (Bartek Kasprzykowski), że ten nie traktuje jej poważnie w pracy. Patrycja (Joanna Liszowska) z Elą (Elżabieta Jarosik) wybierają się do gabinetu Michała (Marcin Rogacewicz) i spotykają tam Edytę. W trakcie rozmowy wychodzi na jaw, że Michał przepisał gabinet na nią. Ela twierdzi, że kobieta kłamie, ponieważ chce wyłudzić pieniądze. Z powodu utraty pracy przez Łukasza Dorota postanawia żyć oszczędnie. Zuza wybiera się na squasha z Dagmarem (Marcin Korcz), który jej się wyżala.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: