SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Ostatnie wspólne chwile Patrycji i Michała - ZWIASTUN

Przyjaciółki 9 sezon. Ostatnie wspólne chwile Patrycji i Michała - ZWIASTUN

02.03.2017, godz. 16:00
Przyjaciółki odcinek 62, Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki odcinek 62, Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Polsat

W 9 sezonie "Przyjaciółek" Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) dają sobie kolejną szansę na szczęśliwy związek. Odwołali rozwód, by znów być razem, ale los zadecyduje inaczej. W 99 odcinku "Przyjaciółek" mąż Kochan umrze w tragicznym wypadku! Jak będą wyglądały ich ostatnie chwile? Michał zadba o to, żeby było romantycznie.

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w czwartek, 2.03.2017 o godzinie 21.10 w Polsacie

Patrycja i Michał chcieli spróbować jeszcze raz. Mąż Kochan bardzo się stara, by po odwołanym rozwodzie ich związek wrócił do normy. W 99 odcinku "Przyjaciółek" mężczyzna organizuje romantyczny wypad za miasto.

- Pojedziemy do leśniczówki. Wynająłem apartament. Dwie noce, tylko ty i ja. Jedziemy! - powie szczęśliwy Michał, gdy odwiedzi żonę w pracy.

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Nowy facet w życiu Zuzy - WIDEO

Wieczorem Patrycja naszykuje kolację  z czerwonym winem, ale męża już nie zobaczy. Michał zginie w wypadu w drodze do domu. Ich ostatnie chwile będą piękne i wzruszające, a śmierć tego bohatera dosłownie Wami poruszy.

Teraz przed Patrycją ciężkie chwile. Będzie musiała pogodzić się z żałobą po mężu i z faktem, że Michał przepisał cały swój dorobek kochance!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: