SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Michał umrze w wypadku samochodowym

Przyjaciółki 9 sezon. Michał umrze w wypadku samochodowym

21.02.2017, godz. 08:00
Przyjaciółki odcinek 62, Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki odcinek 62, Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Polsat

Małżeństwo Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) dostanie drugą szansę, ale zakochani nie będą mieli wiele czasu, żeby się sobą nacieszyć. W 99 odcinku "Przyjaciółek" los ich rozłączy, bo Michał umrze w tragicznym wypadku samochodowym! W 9 sezonie "Przyjaciółek" Kochan pogrążona w żałobie zostanie samotną matką...

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w marcu 2017 w telewizji Polsat

Marcin Rogacewicz na zawsze zniknie z serialu "Przyjaciółki". W 99 odcinku, tuż po zimowej przerwie, jego bohater zginie tragicznie pod kołami samochodu.

Związek Patrycji i Michała będzie przeżywać swój renesans, a zakochani postanowią wykorzystać każdy wolny wieczór na wspólne spotkania na mieście. W 99 odcinku "Przyjaciółek" mężczyzna będzie się spieszyć na kolejną randkę z żoną, ale pośpiech sprawi, że znajdzie się pod kołami rozpędzonego samochodu!

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Małgorzata Socha po porodzie wraca do pracy

- Życie się zaczyna i życie się kończy. Życie postaci Michała Zalewskiego się kończy. Jest takie piękne przysłowie z dalekiego wschodu, że jak runie dom, to jest niby tragedia. Ale jest piękny widok za to na perspektywy, żeby zrobić coś nowego. Nigdy bym nie myślał, że to jest jakaś dramatyczna sytuacja. Zawsze jest tak, że coś się zaczyna i coś się kończy. I wtedy jest perspektywa, żeby zacząć coś nowego - powiedział niedawno Marcin Rogacewicz w rozmowie z portalem Interia.pl.

A co będzie z Patrycją? Kochan na swój sposób przeżyje śmierć męża. Zamknie się w swoim świecie i nawet przed Zuzą (Anita Sokołowska) i Anką (Magdalena Stużyńska) będzie zgrywać twardzielkę. Inga (Małgorzata Socha) będzie żałować, że utknęła w USA i nie może wspierać przyjaciółki...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: