SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 6: Zosia jest nieślubną córką Pawła

Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 6: Zosia jest nieślubną córką Pawła

30.03.2017, godz. 22:07
Przyjaciółki 7 sezon odc. 77. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 77. Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto: Polsat

W 6 odcinku 9 sezonu serialu "Przyjaciółki" okaże się, że Paweł (Bartek Kasprzykowski) ma nieślubną córkę!Zosia (Malwina Dubowska) przerwie Strzeleckim romantyczny wieczór, a Anka (Magdalena Stużyńska) będzie w szoku. Miała brać z Pawłem ślub, a tymczasem na jaw wychodzą szokujące fakty. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Przyjaciółek"9?

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 104 (odc. 6) w czwartek 6.04.2017, o godz. 21.10 w  Polsacie

W 104 odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka dowie się o kolejnej tajemnicy swojego męża - okaże się, że Paweł ma jeszcze jedną, tym razem nieślubną, córkę. Z pewnością nagłe pojawienie się dziewczyny wprowadzi zamęt do ich życia, gdy stanie pod ich drzwiami i zapuka, a otworzy jej niczego niespodziewający się Paweł.

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Zapowiedź nowego sezonu - ZWIASTUN

- Jestem twoją córką - powie Zośka (w tej roli Malwina Dubowska), gdy ojciec spyta się jej kim jest. Wyjdzie na jaw, że jej pojawienie się w 6 odcinku 9 sezonu "Przyjaciółki" będzie spowodowane kłótnią z matką. Dziewczyna z tego powodu postanowi odszukać biologicznego ojca, a ten pozwoli jej zostać na noc!

Tylko co z dziećmi Pawła i z... Anką? Otóż dzieciaki w 104 odcinku serialu "Przyjaciółki" będą zaskoczone faktem posiadania przyrodniej siostry. A Anka będzie po prostu w szoku. Paweł opowie jej o matce Zosi oraz o całej sytuacji.

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Patrycja w depresji po śmierci męża

W 104 odcinku serialu "Przyjaciółki" nasza bohaterka po niespodziewanych wieściach nie będzie potrafiła się otrząsnąć. W końcu po tylu latach dowiaduje się o tym, że jej ukochany ma jeszcze jedno dziecko i nic jej nie powiedział! Okaże się, że nie tylko on. Kiedy w 104 odcinku serialu "Przyjaciółki" do ich domu wpadnie Maria (Ewa Kasprzyk) okaże się, że wiedziała o wszystkich.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: