SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 110: Ślub Anki i Pawła w finale Przyjaciółek

Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 110: Ślub Anki i Pawła w finale Przyjaciółek

11.05.2017, godz. 16:00
Przyjaciółki odcinek 110, Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki odcinek 110, Anka (Magdalena Stużyńska) foto:

To będzie huczny finał! Tym razem w ostatnim odcinku serii, producenci "Przyjaciółek" nie zgotują nam tragicznego wypadku, a wielkie wesele. W 12 odcinku "Przyjaciółek"9 Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) po raz drugi złożą sobie przysięgę małżeńską. Kiedy ostatni odcinek 9 sezonu "Przyjaciółek" i co się wydarzy?

"Przyjaciółki" 9 sezon OSTATNI odcinek 110 (odc. 12) w czwartek 18.05.2017, o godz. 21.10 w  Polsacie

Paweł zaimponował Ance, gdy przed całą rodziną przyznał się do swoich największych życiowych błędów. Właśnie dlatego Strzelecka zgodziła się na drugi ślub - choć ostatnio ta ceremonia stała pod znakiem zapytania.

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 109: Patrycja rzuci Wiktora? Co wydarzy się dalej w Przyjaciółkach?

W życiu Anki i Pawła nieoczekiwanie zjawiła się najstarsza córka prawnika, o której jego żona do tej pory nie miała zielonego pojęcia. Na szczęście nawet ona nie zniszczyła ich rodzinnego szczęścia.

W ostatnim odcinku "Przyjaciółek"9 Anka i Paweł po raz drugi spotkają się na ślubnym kobiercu. Ostatni odcinek "Przyjaciółek" to przygotowania do ich ślubu i wesele i huczna zabawa. Na ceremonii zjawi się oczywiście Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska). Pierwszy raz od dawna producenci "Przyjaciółek" nie zgotują nam dramatycznego finały, tylko prawdziwy happy end.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: