SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 110: Jerzy wraca do Polski. Odzyska Zuzę?

Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 110: Jerzy wraca do Polski. Odzyska Zuzę?

11.05.2017, godz. 19:00
Przyjaciółki odcinek 110, Jerzy (Mariusz Bonaszewski)
Przyjaciółki odcinek 110, Jerzy (Mariusz Bonaszewski) foto:

W ostatnim odcinku "Przyjaciółek"9 Jerzy (Mariusz Bonaszewski) wróci do Warszawy. Czy będzie chciał odzyskać Zuzę (Anita Sokołowska)? Ginter rozstał się z Agatą (Anna Prus) właśnie przez Markiewicz, do której cały czas coś czuje. Zuza jednak pozostanie obojętna na powrót dawnego kochanka i w 110 odcinku "Przyjaciółek" będzie się świetnie bawić w towarzystwie Marka (Radosław Pazura). Co wydarzy się w finale 9 sezonu "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 9 sezon OSTATNI odcinek 110 (odc. 12) w czwartek 18.05.2017, o godz. 21.10 w  Polsacie

W 110 odcinku "Przyjaciółek" w Warszawie nieoczekiwanie pojawia się Jerzy, który rozstał się z Agatą. Ginter pierwsze kroki kieruje do córki i jej ukochanego Roberta (Krzysztof Wieszczek). Inga zdaje sobie sprawę, że nowa sytuacja w życiu ojca spowodowana jest przez Zuzę. Jej ojciec nadal coś do niej czuje...

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 110: Ślub Anki i Pawła w finale Przyjaciółek

W tym samym czasie Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) po raz kolejny zostają małżeństwem. Podczas przyjęcia weselnego Marek (Radosław Pazura) i Zuza zbliżają się do siebie. Wydaje się, że powrót Jerzego nie zrobił na Markiewicz większego wrażenia. Czy tym razem Ginter będzie próbował poderwać dawną kochankę i czy mu się to uda? Mamy  nadzieje, że dyrektorka banku już wyleczyła się z tego uczucia i to właśnie Marek będzie jej nowym partnerem!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: