SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 109: Paweł przeprasza bliskich. Pojednanie w domu Strzeleckich - ZWIASTUN

Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 109: Paweł przeprasza bliskich. Pojednanie w domu Strzeleckich - ZWIASTUN

11.05.2017, godz. 17:00
Przyjaciółki odcinek 109, Paweł (Bartek Kasprzykowsk), Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz), Czarek (Kamil Kula)
Przyjaciółki odcinek 109, Paweł (Bartek Kasprzykowsk), Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz), Czarek (Kamil Kula) foto:

Paweł (Bartek Kasprzykowski) musi schować dumę do kieszeni jeśli chce, żeby jego rodzina się od niego nie odwróciła. W 109 odcinku "Przyjaciółek"prawnik postąpi zgodnie z prośbą Anki (Magdalena Stużyńska) i przeprosi córki za swoje zachowanie. Jak zareaguje Zośka (Malwina Dubowska) i Julka (Nicole Bogdanowicz)? Czy dziewczyny w końcu dojdą do porozumienia. Co wydarzy się w 11 odcinku "Przyjaciółek"9?

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 109 (odc. 11) w czwartek 11.05.2017, o godz. 21.10 w  Polsacie

W 9 sezonie "Przyjaciółek" w domu Strzeleckich nieoczekiwanie pojawiła się nieślubna córka Pawła. Prawnik doskonale o niej wiedział i przez lata przesyłał pieniądze jej matce. Z Mirką przespał się jeszcze na studiach, zdradzając przy tym Ankę...

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 110: Ślub Anki i Pawła w finale Przyjaciółek

Strzelecka dowiedziała się o zdradzie, ale zaakceptowała 20-letnią Zośkę. Prosiła jednak męża, by porozmawiał z całą rodziną i przyznał się do życiowych błędów. Prawnik ani myślał okazać skruchę, ale dla dobra rodziny w 109 odcinku "Przyjaciółek" schowa dumę do kieszeni.

-Chciałem dobrze, ale uciekałem od pewnych spraw. Myślałem, że jak zapewnię wam byt, to będę dobrym ojcem, ale nim nie byłem. Dla ciebie Zośka w ogóle nie byłem ojcem. Bardzo teraz tego żałuję. Ciebie też zawiodłem. Po prostu nigdy nie mówiłem ci jaka jesteś wspaniała - powie Paweł zwracając się do Julki - Ciebie Czarek też przepraszam, nie doceniałem cię. Wybaczcie, że sprawiłem wam tyle bólu - powie Paweł, a wzruszona Anka wytrze oczy, do których napłynęły jej łzy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: