SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 109: Patrycja rzuci Wiktora? Co wydarzy się dalej w Przyjaciółkach?

Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 109: Patrycja rzuci Wiktora? Co wydarzy się dalej w Przyjaciółkach?

04.05.2017, godz. 22:09
Przyjaciółki odcinek 108, Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki odcinek 108, Patrycja (Joanna Liszowska) foto:

W 9 sezonie "Przyjaciółek" po śmierci Michała (Marcin Rogacewicz), Patrycja (Joanna Liszowska) wdała się w romans z Wiktorem (Paweł Deląg). Czy Kochan zerwie z kochankiem, gdy pozna prawdę o jego rodzinnej tragedii? W 108 odcinku "Przyjaciółek" właścicielka zakładu fryzjerskiego (Grażyna Strachota) będzie próbowała otworzyć Patrycji oczy. Co się wydarzy w 109 odcinku "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 109 (odc. 11) w czwartek 11.05.2017, o godz. 21.10 w  Polsacie

W 9 sezonie "Przyjaciółek" Patrycja odżyła w ramionach Wiktora, ale czy to dobra partia na kochanka? W 108 odcinku "Przyjaciółek" szefowa salony fryzjerskiego, w którym pracuje Patrycja, ostrzega ją przed prawnikiem:

-Ja nie chcę się wtrącać, ale niech się pani zastanowi. Widziałam panią z mężem mojej koleżanki.
-Nie. Jego żona nie żyje - powie przekonana Patrycja, która doskonale zna całą historię.
-Tak, wiem. Znałam ją całymi latami. Przychodziła do mnie. Czego ja się nasłuchałam... Zdradzał ją. I to jak. Ona płakała, chciała się z nim rozstawać. On przepraszał, obiecywał, potem wszystko zaczynało się od nowa.
-To musi być pomyłka.
-Dobrze ich pamiętam. Ona przesiadywała u mnie godzinami. Opowiadała i... Potem to zrobił się już wrak człowieka. Nic dziwnego, że jak w takim stanie wsiadła do samochodu to się wpakowała pod ciężarówkę z tym dzieciakiem. To była jego wina. On ją zabił - wyjaśni kobieta. Czy Patrycja przejrzy na oczy?

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 108: Ostra kłótnia Ingi i Zuzy

W 109 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja jest zła na Wiktora. Nie odbiera od niego telefonów, więc mężczyzna przychodzi do jej mieszkania. Patrycja w gniewie opowiada mu, czego się dowiedziała. Mężczyzna jednak sprytnie się wywinie i zaciągnie Kochan do łóżka! Co wydarzy się dalej w "Przyjaciółkach"9? Czy Patrycja odejdzie od Wiktora? Już na początku romansu intuicja podpowiadała jej, by go rzucić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: