SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 107: Marek nowym partnerem Zuzy

Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 107: Marek nowym partnerem Zuzy

07.04.2017, godz. 15:00
Przyjaciółki odcinek 106, Marek (Radosław Pazura), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki odcinek 106, Marek (Radosław Pazura), Zuza (Anita Sokołowska) foto:

Zuza (Anita Sokołowska) znów się zakocha. W 107 odcinku "Przyjaciółek"9 Markiewicz zacznie spotykać się z przystojnym Markiem (Radosław Pazura). Szef ochrony banku wpadnie jej w oko i być może pozwoli jej zapomnieć o Jerzym (Mariusz Bonaszewski). Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Przyjaciółek" w Polsacie?

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 107 (odc. 9) w czwartek 27.04.2017, o godz. 21.10 w  Polsacie

Zuza przeżyła bolesne rozstanie z Jerzym i pocieszyła się w ramionach Janka (Marek Bukowski), ale nawet ten związek nie pomógł jej o nim zapomnieć. W 104 odcinku "Przyjaciółek" Markiewicz w USA przespała się z Ginterem, ale nie odzyskała go. Mężczyzna wybrał życie u boku Agaty (Anna Prus) i kolejny raz zranił Zuzę.

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 105: Patrycja i Wiktor będą kochankami

Na szczęście w 105 odcinku "Przyjaciółek" Zuza wróci do Polski z zupełnie nowym nastawieniem. Nie będzie już przejmować się tym, co było i postanowi otworzyć własny interes. Pozytywna energia sprawi, że przebojowa brunetka wpadnie w oko Markowi (w tej roli właśnie Radosław Pazura).

Szef ochrony banku zaprosi Zuzę na randkę, a spotkanie będzie przebiegało w bardzo przyjemnej atmosferze. Markiewicz jednak uzna, że nie jest gotowa na kolejny związek. W rozmowie z Ingą (Małgorzata Socha) przyzna, że wciąż kocha Gintera. Czy Markiewicz pokona uczucie, które nie ma już sensu i da Markowi szansę? To też mężczyzna po przejściach, a w dodatku jaki przystojny! Zobaczcie wideo, a przekonacie się, co Anita Sokołowska powiedziała nam o swoim nowym, serialowym kochanku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: