SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 106: Inga pogodzi się z Andrzejem

Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 106: Inga pogodzi się z Andrzejem

20.04.2017, godz. 13:36
Przyjaciółki odcinek 106, Andrzej (Adam Adamonis)
Przyjaciółki odcinek 106, Andrzej (Adam Adamonis) foto:

Lata awantur i małżeńskich kłótni to już przeszłość. W 106 odcinku "Przyjaciółek" Inga (Małgorzata Socha) i Andrzej (Adam Adamonis) pogodzą się! Nawet Robert (Krzysztof Wieszczek) przekona się do rywala, który do tej pory uprzykrzał im życie. W nowych odcinkach "Przyjaciółek"9 Inga wróci do Warszawy, bo Andrzej zgodzi się, żeby Hania (Pola Figurska) zamieszkała z mamą.

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 106 (odc. 8) w czwartek 20.04.2017, o godz. 21.10 w  Polsacie

W 105 odcinku "Przyjaciółek" Inga niespodziewanie zaczęła rodzić! Choć na miejscu miał być Robert, ich córeczka postanowiła przyjść na świat przed terminem. Na szczęście Gruszewska tym razem mogła liczyć na Andrzeja, który zawiózł ją do szpitala i dopilnował, by wszystko skończyło się dobrze.

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 106: Julka i Czarek przeprowadzą się do obskurnego mieszkania

W kolejnym, 106 odcinku "Przyjaciółek", Robert przyjedzie do USA i po raz pierwszy zobaczy swoją córeczkę Marysię. Gdy dowie się, że Andrzej pomógł jego partnerce, zmieni o nim zdanie. Ich relacje będą o niebo lepsze! Inga pogodzi się z byłym mężem, który do tej pory tyko utrudniał jej życie. Mężczyzna w końcu dojrzeje do poważnej decyzji i pozwoli Hani wrócić z matką do Warszawy.

W nowych odcinkach "Przyjaciółek"9 Inga, Robert, Hania i Marysia w komplecie wrócą do domu! A co wydarzy się dalej? Ciekawe, czy bankier poradzi sobie w roli ojca...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: