SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 104: Największe kłamstwo Pawła. Anka już nigdy mu nie zaufa

Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 104: Największe kłamstwo Pawła. Anka już nigdy mu nie zaufa

06.04.2017, godz. 18:00
Przyjaciółki odcinek 104, Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki odcinek 104, Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto:

Pojawienie się Zośki (Malwina Dubowska) to cios w serce Anki (Magdalena Stużyńska). W 104 odcinku "Przyjaciółek" Paweł (Bartek Kasprzykowski) wyzna żonie, że doskonale wiedział, że ma 20-letnią córkę, ale z matką dziewczyny nie utrzymywał kontaktu. Co więcej, Strzelecki zrobił sobie pierwszą córkę, już jak był z Anką! Partnerka prawnika będzie w szoku, że przez tyle lat nie zorientowała się, że coś jest nie tak. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Przyjaciółek"? Czy Anka zostawi Pawła?

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 104 (odc. 6) w czwartek 6.04.2017, o godz. 21.10 w  Polsacie

Niezapowiedziana wizyta Zośki kompletnie zrujnuje życie Anki i Pawła, które ostatnio zaczęło się układać. Strzelecka zgodziła się nawet na powtórkę ze ślubu, ale teraz najwidoczniej zmieni zdanie.

Zobacz:  Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 104: Córka Pawła zniszczy jego związek z Anką. Zosia nową przyjaciółką prawnika

Strzelecka będzie załamana obrotem sytuacji i tym, że mąż przez wszystkie te lata ją okłamywał. Paweł doskonale zdawał sobie sprawę, że ma 20-letnią córkę!

-To było w Gdańsku jak wyjechałem na trzy miesiące robić zastępstwo w tej kancelarii, w której pracowałem wtedy. Pamiętasz? Studiowałaś wtedy, byłaś zajęta. Ja pracowałem, też byłem zajęty. Byliśmy trochę związkiem na odległość. Sam byłem w tym Gdańsku. Codziennie wieczór sam. W kinie poznałem... To nie miało znaczenia. Chciałem być z tobą. Wróciłem do ciebie. - wyjaśni Paweł.
-Ale zostawiłeś swoje dziecko.
-Nie wiedziałem. Dowiedziałem się o tym, jak już byłem w Warszawie.
-Wróciłeś do mnie, wzięliśmy ślub, a tam zostało twoje dziecko, jego matka! Miałeś dwa życia, dwie rodziny, dwie żony? -Nie. Ja jej nigdy nie widziałem. Jej matki z resztą też nie.
-Jak ja ci mogę ufać, skoro całe życie mnie okłamywałeś? Skąd mogę wiedzieć, że zaraz nie zapuka do drzwi twoje kolejne dziecko? - zapyta Anka.

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon, odcinek 104: Namiętny seks Zuzy i Jerzego

W tym samym odcinku "Przyjaciółek"9 w domu Strzeleckich pojawi się matka Pawła (Ewa Kasprzyk), a rozmowa z nią będzie równie nieprzyjemna. Okaże się, że teściowa Anki doskonale o wszystkim wiedziała i chroniła małżeństwo swojego syna.

-Wiedziałam. I co? Chciałabyś wiedzieć? Z mojego konta szły na nią pieniądze, żebyś się nie zorientowała. Ratowałam twoje małżeństwo. Powinnaś mi za to podziękować - powie Maria, a rozzłoszczona do granic możliwości Anka wyprosi ją z domu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: