SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Michał cały czas planował ślub z Edytą

Przyjaciółki 9 sezon. Michał cały czas planował ślub z Edytą

08.03.2017, godz. 13:50
Przyjaciółki odcinek 99, Edyta (Paulina Chapko)
Przyjaciółki odcinek 99, Edyta (Paulina Chapko) foto:

Szokujący zwrot wydarzeń w "Przyjaciółkach"9. Niespodziewana i tragiczna śmierć Michała (Marcin Rogacewicz) sprowadzi na Patrycję (Joanna Liszowska) masę kłopotów. Zalewski zmarł w 99 odciku "Przyjaciółek", a na jego pogrzebie wyjdzie na jaw, że cały czas planował ślub z Edytą (Paulina Chapko). W 100 odcinku okaże się, że to właśnie kochance przepisał cały swój dorobek!

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 100 (odc. 2) - w czwartek, 9.03.2017 o godzinie 21.10 w Polsacie

W "Przyjaciółkach" Michał i Patrycja nie wzięli rozwodu i dali sobie kolejną szansę. Miało być pięknie, romantycznie, jak za dawnych czasów. Rodzinne szczęście przerwała jednak wielka tragedia, czyli śmierć Michała.

W 100 odcinku "Przyjaciółek" Kochan z przyjaciółkami stawia się na pogrzebie męża, a jej wzrok w tłumie wychwycił Edytę - jego kochankę, która była powodem ich rozstania, kłótni i domowych awantur.

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Ostatnie wspólne chwile Patrycji i Michała

-Edyta? - zapytała Patrycja z niedowierzaniem, a dziewczyna zalana łzami zaczęła odpowiadać - Ja chciałam tylko powiedzieć, że to straszny cios. Szok po prostu, dla ciebie, dla mnie, dla każdego. Piękny pogrzeb. Ja się nie mogę pozbierać. Tak bardzo kochałam Michała. Za każdym razem, kiedy popatrzę na ten pierścionek to serce mi pęka, mieliśmy wziąć ślub za dwa miesiące, zaraz po waszym rozwodzie - wypłakała się i odeszła.

Kochan była w szoku, ale to dopiero początek kłopotów. Okazało się, że Michał wciąż ją okłamywał i cały swój gabinet przepisał kochance!

W 100 odcinku "Przyjaciółek" Ela i Patrycja pojadą na miejsce, żeby pozbyć się Edyty, ale to nie będzie takie łatwe. -Proszę wyjść - zażąda matka zmarłego.
-To mój gabinet.
-Nie, to gabinet mojego syna i jego żony - powie pewnym tonem Elżbieta.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: