SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Anka urodzi Pawłowi czwarte dziecko?

Przyjaciółki 9 sezon. Anka urodzi Pawłowi czwarte dziecko?

09.03.2017, godz. 18:00
Przyjaciółki odcinek 100, Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski), Mikołaj (Alan Żaboklicki)
Przyjaciółki odcinek 100, Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski), Mikołaj (Alan Żaboklicki) foto:

Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) zdecydują się na kolejnego potomka? Już w 7 sezonie "Przyjaciółek" prawnik namawiał żonę na czwarte dziecko, ale wtedy nie układało się między nimi najlepiej. Wszystko się zmieni, gdy w 100 odcinku "Przyjaciółek" Strzelecka zobaczy, że jej mąż wcale nie wyszedł z formy i cudownie opiekuje się synem Patrycji (Joanna Liszowska).

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 100 (odc. 2) - w czwartek, 9.03.2017 o godzinie 21.10 w Polsacie

Po licznych kłótniach i awanturach w "Przyjaciółkach" Anka i Paweł dali sobie drugą szansę. W 7 sezonie "Przyjaciółek" prawnik rzucił kochankę i zrozumiał, że nigdzie nie będzie mu tak dobrze jak z żoną. Wtedy namawiał ją na czwarte dziecko, ale temat ucichł. Czy w 9 sezonie Strzelecka zgodzi się urodzić mężowi czwarte dziecko?

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Już dziś 100 odcinek serialu - ZWIASTUN

W 100 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja będzie przeżywać żałobę po śmierci Michała (Marcin Rogacewicz) i nie będzie miała głowy, żeby zająć się synem. Anka zaproponuje jej, że zaopiekuje się Mikołajem (Alan Żaboklicki). Chłopiec skradnie serce Pawła, który będzie się z nim bawić, a wieczorem ułoży go do snu.

- Ale ty wyrosłeś. Duży jesteś wiesz o tym? Lubisz hopsy? Kto lubi latać jak supermen? - Anka widząc to aż się uśmiechnie. Czy w 9 sezonie "Przyjaciółek" w rodzinie Strzeleckich wróci temat kolejnego członka rodziny?

Zobacz zwiastun 100 odcinka "Przyjaciółek">>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: