SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Nowa seria bez Małgorzaty Sochy?

Przyjaciółki 9 sezon. Nowa seria bez Małgorzaty Sochy?

06.01.2017, godz. 00:13
Przyjaciółki odcinek 98, Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki odcinek 98, Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) foto:

Krążą plotki, że w 9 sezonie "Przyjaciółek" nie zobaczymy Małgorzaty Sochy, czy to prawda? Podobno scenarzyści chcą, by Inga została w USA na dłużej, a wszystko dlatego, że aktorka wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Możecie być jednak spokojni. "Przyjaciółki" bez Ingi to już nie to samo!

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w marcu 2017 w telewizji Polsat

Małgorzata Socha wkrótce zostanie mamą po raz drugi, czy to znaczy, że aktorka zniknie z serialu "Przyjaciółki"9?

-Gosia nie chce od razu z porodówki wracać na plan. Po urodzeniu pierwszego dziecka zrobiła sobie trzy miesiące przerwy w pracy. Teraz chciałaby ponownie – mówił niedawno informator Faktu dając fanom poważny powód do niepokoju.

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Ruszyły prace na planie nowych odcinków

Spokojnie! Aktorka nie potwierdziła plotek i nic nie wskazuje na to, że całkowicie zrezygnuje z pracy. Małgorzata Socha oczywiście powinna na siebie uważać i nie przemęczać się na planie, ale producenci z pewnością mają to na uwadze. Na pierwszym zdjęciu z planu 9 sezonu "Przyjaciółek" widać Zuzę (Anita Sokołowska) i Ingę graną przez ciężarną aktorkę. To pierwszy niezbity dowód na to, że Gruszewska nie zniknie. Poza tym, w serialu Inga także spodziewa się dziecka więc scenarzyści nie muszą ukrywać jej krągłości. Z resztą Kazimierz Mazur, czyli serialowy mąż Małgosi z serialu "Na Wspólnej" zdradził kilka dni temu, że jego towarzyszka nie zamierza rezygnować z pracy. Teraz już chyba wszystko jasne, możecie być spokojni! W 9 sezonie zobaczymy "Przyjaciółki" w komplecie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: