SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Michał nie zniknie z życia Patrycji

Przyjaciółki 9 sezon. Michał nie zniknie z życia Patrycji

11.01.2017, godz. 16:00
Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz) foto:

Co będzie z Patrycją (Joanna Liszowska) i Michałem (Marcin Rogacewicz) w premierowych odcinkach "Przyjaciółek"9? Niedawno pojawiły się kłamliwe plotki o tym, że Joanna Liszowska nie lubi swojego ekranowego męża i postanowiła się go pozbyć! Jaka jest prawda? Głos zabrała osoba z produkcji serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w marcu 2017 w telewizji Polsat

Burzliwy związek Patrycji i Michała będzie miał szczęśliwy finał w 9 sezonie "Przyjaciółek"? Zakochani dali sobie drugą szansę, ale to czy im się uda jest jeszcze pilnie strzeżoną tajemnicą. Plotkowało się o kolejnym rozstaniu małżonków z ekranu, a wszystko dlatego, że Joanna Liszowska podobno nie lubi kolegi po fachu...

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Co się wydarzy w następnym sezonie Przyjaciółek?

- Asia miałaby spowodować zwolnienie Marcina? To kompletna bzdura - powiedziała osoba z produkcji serialu w rozmowie z magazynem "Kurier TV". - Jak co roku premiera kolejnego sezonu "Przyjaciółek" będzie dużym wydarzeniem. Scenarzyści szykują dla widzów prawdziwą kumulację drastycznych wydarzeń. Jednocześnie mogę zapewnić, że w pierwszym odcinku na pewno zobaczymy Michała, czyli Marcina Rogacewicza.

Między Patrycją i Michałem może być więc różnie. Mężczyzna zdradził przecież ukochaną, a to trudno wybaczyć. To jednak nie znaczy, że mąż Kochan zniknie z jej życia i zapomni o swoim synku Mikołaju (Alan Żaboklicki).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: