SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Małgorzata Socha po porodzie wraca do pracy

Przyjaciółki 9 sezon. Małgorzata Socha po porodzie wraca do pracy

31.01.2017, godz. 13:00
Na Wspólnej po wakacjach 2013. Zuza (Małgorzata Socha)
foto:

Małgorzata Socha ledwo urodziła, a już wraca na plan "Przyjaciółek"9! Aktorka czuje się świetnie i nie zamierza korzystać z urlopu macierzyńskiego. Z kim zostanie maleńka Basia? Wszystko już wiadomo! Wygląda na to, że pogłoski o tym, że serialowa Inga Gruszewska zniknie z 9 sezonu "Przyjaciółek" były wyssane z palca!

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w marcu 2017 w telewizji Polsat

Małgorzata Socha pod koniec stycznia urodziła drugą córeczkę. Teraz 3-letnia Zosia może cieszyć się rodzeństwem. Maleńka Basia - bo takie imię wybrała dla nie sławna mama - jest zdrowa, a aktorka też czuje się wyśmienicie.

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Anna Prus dołączyła do obsady. Kogo zagra?

Właśnie dlatego gwiazda postanowiła wrócić do pracy na planie serialu "Przyjaciółki"9. Jak podaje portal Jastrzabpost.pl Małgosia zostawi młodszą córeczkę pod opieką opiekunki, do której ma pełne zaufanie. Dzięki temu aktorka będzie mogła w spokoju zająć się pracą na planie.

A co wydarzy się w życiu Ingi w 9 sezonie "Przyjaciółek"? Gruszewska wyjechała do USA, żeby odzyskać Hanię (Pola Figurska). Wygląda na to, że mama dziewczynki zostanie za granicą dłużej niż planowała. Możliwe, że właśnie tam na świat przyjdzie jej kolejne dziecko - ekranowa Inga jest przecież w zaawansowanej ciąży!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: