SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Już dziś 100 odcinek serialu - ZWIASTUN

Przyjaciółki 9 sezon. Już dziś 100 odcinek serialu - ZWIASTUN

09.03.2017, godz. 15:15
Przyjaciółki odcinek 100, Kto powinien dostać spadek po Michale? Patrycja czy Edyta?
Przyjaciółki odcinek 100, Kto powinien dostać spadek po Michale? Patrycja czy Edyta? foto:

Przed nami jubileuszowy 100 ODCINEK serialu "Przyjaciółki". Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha) i Patrycja (Joanna Liszowska) są z nami już od 5 lat, a fani z każdy odcinkiem kochają je coraz mocniej. Co wydarzy się w 100 odcinku "Przyjaciółek"? Zobacz zwiastun i znajdź link do oglądania 100 odcinka "Przyjaciółek" online za darmo na ipla.tv.

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 100 (odc. 2) - w czwartek, 9.03.2017 o godzinie 21.10 w Polsacie

Już dziś o godzinie 21.10 telewizja Polsat wyemituje wyjątkowy 100 odcinek serialu "Przyjaciółki". Perypetie głównych bohaterek co czwartek śledzą miliony widzów. Tak się składa, że setny odcinek nie będzie wcale radosny. Czekają nas wielkie emocje, łzy i szokujące doniesienia.

Zobacz: 100 odcinek "Przyjaciółek" ONLINE za darmo tylko na IPLA.TV

Co się wydarzy w 100 odcinku "Przyjaciółek"? Opis, streszczenie:

Anka i Zuza wspierają Patrycję po stracie męża. Inga bardzo żałuje, że w tej trudnej chwili nie może być z przyjaciółką. Patrycja odwiedza rodziców Michała. Namawia jego matkę, żeby wstała z łóżka i próbowała normalnie funkcjonować. Ela kompletnie nie reaguje na jej obecność. Wszyscy traktują Patrycję z dystansem. Kobieta w końcu wybucha i prosi, żeby postępowali z nią normalnie. Jedzie w miejsce, w którym miała spędzić miłe chwile z Michałem. Dziewczyny nie poinformowały Doroty o śmierci Michała. Ona, niczego nie świadoma, szuka pracy dla swojego męża. Na pogrzebie Michała ku zaskoczeniu Patrycji pojawia się Edyta...

Zobacz zwiastun 100 odcinka "Przyjaciółek">>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: