SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Janek nie wróci do Zuzy. Kim jest jego nowa wybranka?

Przyjaciółki 9 sezon. Janek nie wróci do Zuzy. Kim jest jego nowa wybranka?

19.01.2017, godz. 15:00
Przyjaciółki 9 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)
Przyjaciółki 9 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski) foto:

Nowe odcinki zza kulis 9 sezonu "Przyjaciółek" wiele zdradzają. Wygląda na to, że Zuza (Anita Sokołowska) nie odzyska Janka (Marek Bukowski), bo w jego życiu pojawi się inna kobieta! Co wydarzy się w 9 sezonie "Przyjaciółek" w marcu 2017? Wiadomo już, że Markiewicz będzie miała pod górkę, a jej życie będzie pasmem nieszczęść. Czy będzie aż tak źle? Oby Zuza w końcu znalazła miłość swojego życia!

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w marcu 2017 w telewizji Polsat

W ostatnim odcinku "Przyjaciółek"8 Janek nie wytrzymał napięcia i rzucił Zuzę. Dla Markiewicz to był dramat. Tego samego dnia dowiedziała się, że jest bezpłodna, a na dodatek została wyrzucona z pracy. Janek nie słuchał jej wyjaśnień i zostawił ją bez słowa. Wygląda na to, że Zuza nie odzyska ukochanego - choć nie podda się bez walki!

Na zdjęcach zza kulis "Przyjaciółek" widać, że Jankowi towarzyszy tajemnicza blondynka, a to nie specjalnie podoba się Markiewicz...

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Zuza, Anka i Patrycja będą odwiedzać Ingę w USA

Co jeszcze wydarzy się w 9 sezonie "Przyjaciółek"?

Anka przyjęła oświadczyny Pawła i pochwaliła się Indze, że najpewniej ponownie spotka się z byłym mężem przed ołtarzem. W premierowych odcinkach "Przyjaciółek" 9 możemy się więc spodziewać hucznego wesela na cześć Strzeleckich.

Ciężarna Inga pojechała do USA bez Roberta. Mężczyzna na ostatnią chwilę zaplanował sobie wizytę w banku i nie wyrobił się na samolot. Może być tak, że poirytowana Gruszewska rzuci nieogarniętego partnera lub na zawsze zostanie za granicą.

Patrycja i Michał dali sobie drugą szansę. Jak donoszą plotki ich miłość niestety nie przetrwa i ostatecznie dojdzie do rozwodu. Cóż... tego spodziewaliście się przecież od dawna. Ich związek nie miał sensu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: