SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Inga urodzi w USA - ZWIASTUN

Przyjaciółki 9 sezon. Inga urodzi w USA - ZWIASTUN

02.03.2017, godz. 17:11
Przyjaciółki, odcinek 99, Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki, odcinek 99, Inga (Małgorzata Socha) foto:

W "Przyjaciółkach" Inga (Małgorzata Socha) wyjechała do USA po Hanię (Pola Figurska), ale nie zdąży wrócić do Polski przed porodem. Lekarz zabroni Gruszyńskiej podróżować samolotem, więc dziecko będzie musiało przyjść na świat za granicą. Co wydarzy się w 9 sezonie "Przyjaciółek"? Wiadomo już, że Roberta (Krzysztof Wieszczek) nie będzie przy porodzie.

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w czwartek 2.03.2017 o godzinie 21.00 w telewizji Polsat

Już 2 marca 2017 na antenę Polsatu wrócą uwielbiane przez Was "Przyjaciółki". Co wydarzy się w 9 sezonie serialu? Na świat przyjdzie kolejne dziecko Ingi, niestety z dala od rodzinnego kraju. Gruszyńska urodzi w USA, bo nie da rady wrócić do Polski.

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Michał umiera!? Tragedia w nowym sezonie serialu

- Nie ma mowy o podróży samolotem. Dziecko musi urodzić się tutaj, w Nowym Jorku - powie Inga rozmawiając z ukochanym Robertem przez internet.
- Powinienem być tam z tobą - mężczyzna będzie zły, że zawiódł. Miał przecież lecieć za granicę z Ingą i wynająć im wspólne mieszkanie. Zawalił, bo ważniejsze były sprawy w banku i nie zdążył na samolot. Teraz albo doleci na czas i będzie przy porodzie dziecka, albo okaże się kompletnym niedorajdą...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: