SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Czy Zuza będzie szczęśliwa?

Przyjaciółki 9 sezon. Czy Zuza będzie szczęśliwa?

24.11.2016, godz. 20:00
Przyjaciółki odcinek 85, Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki odcinek 85, Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha) foto:

Co będzie z Zuzą (Anita Sokołowska) w 9 sezonie "Przyjaciółek"? To pytanie najbardziej dręczy fanów serialu. Wszystko dlatego, że w ostatnich odcinkach "Przyjaciółek" Markiewicz spotkało wyjątkowo wiele przykrości. Czy w marcu 2017 będzie lepiej, a Zuza w końcu znajdzie miłość swojego życia i będzie mogła założyć rodzinę?

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w marcu 2017 w telewizji Polsat

"Czy Zuza w końcu będzie szczęśliwa?" - o to najczęściej pytają fani serialu "Przyjaciółki". Nic dziwnego. Ostatnio spotkają ją wiele złego. W 98 odcinku "Przyjaciółek" Markiewicz dowiedziała się, że jest bezpłodna i nie ma szans na dziecko. Niedługo później szef wręczył jej wypowiedzenie, a Janek (Marek Bukowski) rzucił ją i nawet nie chciał słuchać jej tłumaczeń. Zuza została kompletnie sama ze swoimi problemami...

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Ruszyły prace na planie nowych odcinków

Co wydarzy się w 9 sezonie "Przyjaciółek"?

W nowych odcinkach "Przyjaciółek"9 Markiewicz będzie musiała zacząć od nowa radząc sobie z bezrobociem i bezpłodnością. Zuza będzie musiała znaleźć sobie nowe zajęcie i partnera, który zaakceptuje ją w stu procentach i być może zgodzi się nawet na adopcję. Bo to chyba jedyne wyjście z tej sytuacji.

Prace na planie 9 sezonu "Przyjaciółek" właśnie ruszyły. Możliwe, że wkrótce poznamy szczegóły z życia Zuzy, które już wiosną trafi na ekrany Polsatu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: