SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Co się wydarzy w następnym sezonie Przyjaciółek?

Przyjaciółki 9 sezon. Co się wydarzy w następnym sezonie Przyjaciółek?

24.11.2016, godz. 21:35
Przyjaciółki 3 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 3 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) foto:

Już dziś telewizja Polsat wyemituje ostatni 98 odcinek serialu "Przyjaciółki". Wiadomo jednak, że wiosną 2017 na ekran wrócą Wasze ulubione bohaterki. Co wydarzy się w 9 sezonie w życiu Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Anki (Magdalena Stużyńska)? Nowe odcinki "Przyjaciółek" będą zaskoczeniem dla widzów! 99 odcinek "Przyjaciółek" już w marcu 2017. Będziecie oglądać?

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w marcu 2017 w telewizji Polsat

Ostatni odcinek 8 sezonu "Przyjaciółek" jak każdy wielki finał pozostawi wiele niedomówień. Dopiero wiosną w 9 sezonie "Przyjaciółek" dowiemy się, co wydarzy się w życiu Anki, Ingi, Patrycji i Zuzy.

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Powstanie kolejny sezon Przyjaciółek! Dagmar zdradza tajemnicę producentów

Co wydarzy się w 9 sezonie "Przyjaciółek"?

Anka przyjęła oświadczyny Pawła i pochwaliła się Indze, że najpewniej ponownie spotka się z byłym mężem przed ołtarzem. W premierowych odcinkach "Przyjaciółek" 9 możemy się więc spodziewać hucznego wesela na cześć Strzeleckich!

Ciężarna Inga pojechała do USA bez Roberta. Mężczyzna na ostatnią chwilę zaplanował sobie wizytę w banku i nie wyrobił się na samolot. Może być tak, że poirytowana Gruszewska rzuci nieogarniętego partnera lub na zawsze zostanie za granicą, bo Hania nie będzie chciała wracać do Warszawy.

Patrycja i Michał dali sobie drugą szansę. Bardzo możliwe, że to właśnie Kochan w 9 sezonie "Przyjaciółek" będzie najbardziej ustabilizowaną życiowo bohaterką.

A co z Zuzą? W nowych odcinkach "Przyjaciółek"9 Markiewicz będzie musiała zacząć od nowa radząc sobie z bezrobociem i bezpłodnością. Zuza będzie musiała znaleźć sobie nowe zajęcie i partnera, który zaakceptuje ją w stu procentach i być może zgodzi się nawet na adopcję!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: