SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 9 sezon. Anka szuka nowej pracy

Przyjaciółki 9 sezon. Anka szuka nowej pracy

11.02.2017, godz. 09:07
Przyjaciółki odcinek 93, Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki odcinek 93, Anka (Magdalena Stużyńska) foto: Polsat

Przed nami 9 sezon "Przyjaciółek", co się wydarzy? Fani pełni emocji czekali kilka miesięcy na premierowe odcinki, a producenci i cała ekipa dzielnie pracowała na planie, by sprostać oczekiwaniom miłośników serialu. A co wydarzy się w życiu Anki (Magdalena Stużyńska) w "Przyjaciółkach"9? Strzelecka weźmie się w garść po porażce w kancelarii  i zacznie szukać nowej pracy.

"Przyjaciółki" 9 sezon odcinek 99 (odc. 1) - w czwartek 2.03.2017 o godzinie 21.00 w telewizji Polsat

W finale 8 sezonu "Przyjaciółek" Anka przyjęła oświadczyny Pawła (Bartek Kasprzykowski), który poszedł po rozum do głowy i zdał sobie sprawę, że to właśnie ona jest spełnieniem jego marzeń. Strzelecka zgodziła się i postanowiła drugi raz wejść do tej samej rzeki - Strzeleccy są już przecież po burzliwym rozwodzie!

Zobacz: Przyjaciółki 9 sezon. Inga urodzi w USA. Roberta nie będzie przy porodzie! - ZWIASTUN

Jak będzie tym razem i czy Paweł sprawdzi się jako mąż w drugim wcieleniu? Czy do tego ślubu w ogóle dojdzie? O tym przekonamy się wiosną w Polsacie. Do sieci trafił już jednak zwiastun 9 sezonu "Przyjaciółek" i wygląda na to, że Anka mimo poprawy w związku postanowi być całkowicie niezależna. Czy Anka znajdzie ciekawą i dobrze płatną pracę? Trzymamy kciuki!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: