SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Zuza wychodzi za mąż za Janka, a Patrycja randkuje z Tomkiem - ZWIASTUN 90 odcinka

Przyjaciółki 8 sezon. Zuza wychodzi za mąż za Janka, a Patrycja randkuje z Tomkiem - ZWIASTUN 90 odcinka

22.09.2016, godz. 19:28
Przyjaciółki 8 sezon odc. 90. Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 8 sezon odc. 90. Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat/ ipla.tv

Bohaterki serialu "Przyjaciółki" nie mogą narzekać na nudę w uczuciach. Wokół nich cały czas się kręcą mężczyźni, a ich sprawy sercowe komplikują się coraz bardziej. W 90 odcinku 8 sezonu "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) przeżywa oświadczyny Janka (Marek Bukowski). Patrycja (Joanna Liszowska) jest podekscytowana randką z Tomkiem (Michał Czernecki). Inga (Małgorzata Socha) próbuje wpłynąć na Andrzeja (Adam Adamonis), aby nie zabierał ich córki Hani (Pola Figurska) do Nowego Jorku, a Anka (Magdalena Stużyńska) odwiedza swojego szefa Wiktora (Paweł Deląg) w domu. Zobaczcie zwiastun 90 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 90 (odc. 4) - czwartek, 22.09.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Zuza i Janek z "Przyjaciółe" wezmą ślub? Po tym jak Jasiek oświadczył się ukochanej Zuza zdaje sobie sprawę, że oboje mają zupełnie inną wizję wspólnej przyszłości. Ona chce mieć dziecko, ale nie chce Janka, bo po prostu go nie kocha.

Tymczasem w 90 odcinku "Przyjaciółek" Jasiek proponuje jej też kupno wspólnego mieszkania, w którym mogliby wychowywać dziecko. Tylko przez moment Zuza zastanawia się jakby wyglądała w roli panny młodej - gdy razem z Kate (Ilona Lewandowska) wybiera suknię ślubną na jej ślub z Dagmarem (Marcin Korcz).

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Dorota w akcji! Przyjaciółka Ingi pomoże jej pokonać Andrzeja i Anitę

Widząc zmartwioną Ingę, Robert (Krzysztof Wieszczek) proponuje, żeby wyjechali razem z Hanią do Nowego Jorku. Inga rozmawia z Dorotą (Agnieszka Sienkiewicz) o wyjeździe Hani - Dorota ma sprytny plan, jak pomóc Indze. Podstępnie uświadamia Anicie (Sylwia Juszczak), że wychowywanie nastoletniej dziewczynki jest bardzo trudne. W efekcie podczas wspólnego spaceru Anita ulega wypadkowi.

W 90 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja umawia się z Tomkiem na randkę. Denerwuje się podczas pierwszej kolacji i wspomina nawet swojego męża Michała (Marcin Rogacewicz).

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Córka jednej z aktorek zagra w Przyjaciółkach

Anka poprawia pozew na prośbę Wiktora. Błędów jest więcej. Wiktor sugeruje, żeby w związku z tym Anka wpadła do jego domu. W rezydencji prawnika Anka czuje się nieswojo, ale szef trzyma bezpieczny dystans. Po powrocie do domu Paweł (Bartek Kasprzykowski) nie kryje zazdrości o byłą żonę. Sugeruje Ance, że Wiktor przyjął ją na aplikację nie dlatego, że jest taka zdolna.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: