SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Zuza wychodzi za mąż! Będzie ślub w nowych odcinkach Przyjaciółek?

Przyjaciółki 8 sezon. Zuza wychodzi za mąż! Będzie ślub w nowych odcinkach Przyjaciółek?

05.08.2016, godz. 12:30
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat

Ślub w 8 sezonie "Przyjaciółek"?! Zuza Markiewicz (Anita Sokołowska) będzie musiała wybierać między Jankiem (Marek Bukowski), a Jerzym (Mariusz Bonaszewski) i być może z którymś z nich spotka się przed ołtarzem. Aktorka pobudza wyobraźnie fanów publikując ciekawe zdjęcia z planu nowych odcinków "Przyjaciółek"8.

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

Już we wrześniu na antenę Polsatu wracają "Przyjaciółki"8! Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu? Fani z pewnością nie mogą się doczekać dalszych losów Zuzy. Markiewicz wybierze Janka, czy rzuci go dla Jerzego Gintera? Aktorka tylko podsyca naszą ciekawość!

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza rzuci Janka dla Jerzego

Anita Sokołowska pochwaliła się właśnie zdjęciem z planu "Przyjaciółek"8. Aktorka sugeruje, że jej bohaterka być może stanie na ślubnym kobiercu!

"Zły pomysł - ja uwielbiam Zuze z pierwszych serii - wolna i niezależna singielka - po trupach dążąca do celu - do sukcesów zawodowych! A teraz jest taka rozchwiana emocjonalnie, skupia się tylko na facetach"

"Oby tylko z Jaśkiem!"


"Tak, ale pod warunkiem, że z Jerzym" - zdania internautów są podzielone. Ale czy sądzicie, że Zuza na prawdę zdecyduje się na ślub? Coś nam podpowiada, że to wcale nie zdjęcie z przygotowań do jej ceremonii, a do wesela Kate (Ilona Lewandowska) i Dagmara (Marcin Korcz), którzy niedawno się zaręczyli.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Anka wyrzuci Pawła z domu?

Zuza spędziła noc z Jaśkiem, ale czy to oznacza, że chce z nim się związać? Myślę, że nie. Ona traktuje go bardziej po kumpelsku, jako osobę, z którą można miło spędzić czas i się pośmiać. To w Jerzym Markiewicz po raz pierwszy tak naprawdę się zakochała. Relacja łącząca ją z ojcem Ingi wciąż ma silny wpływ na losy bohaterki - przyznała Anita Sokołowska.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: