SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Zuza wybierze Janka i zapomni o Jerzym

Przyjaciółki 8 sezon. Zuza wybierze Janka i zapomni o Jerzym

08.08.2016, godz. 16:30
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat

Co się wydarzy w nowych odcinkach "Przyjaciółek"8? Zuza (Anita Sokołowska) znów będzie miała sercowy dylemat, bo do Polski wróci Jerzy (Mariusz Bonaszewski). Czy to znaczy, że Janek (Marek Bukowski) pójdzie w odstawkę? Markiewicz nadal kocha Gintera, ale on już nic do niej nie czuje. Wygląda na to, że Zuza zostanie przy Janku. Dowodem na to jest najnowsze zdjęcie z planu 8 sezonu "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

W 8 sezonie "Przyjaciółek" Jerzy wróci do Polski, ale to nie znaczy, że Zuza rzuci dla niego swoje nowe życie. Markiewicz nadal go kocha, ale biznesmen chyba nigdy nie wybaczy jej zdrady.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza rzuci Janka dla Jerzego

Zuza będzie trzymać Janka na dystans, ale go nie rzuci. Choćby po to, żeby pokazać Jerzemu, że świetnie sobie bez niego radzi.

Markiewicz wzbudzi zazdrość w ojcu Ingi (Małgorzata Socha)? To okaże się jesienią w Polsacie. Wiadomo jednak, że Janek nie zniknie z życia Zuzy - wręcz przeciwnie - będzie w nim często uczestniczyć. Dowodem jest najnowsze zdjęcie z planu "Przyjaciółek" na którym oboje pozują pozdrawiając z serialowej werandy w domu Anki (Magdalena Stużyńska).

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza wychodzi za mąż! Będzie ślub w nowych odcinkach Przyjaciółek?

Zuza spędziła noc z Jaśkiem, ale czy to oznacza, że chce z nim się związać? Myślę, że nie. Ona traktuje go bardziej po kumpelsku, jako osobę, z którą można miło spędzić czas i się pośmiać. To w Jerzym Markiewicz po raz pierwszy tak naprawdę się zakochała. Relacja łącząca ją z ojcem Ingi wciąż ma silny wpływ na losy bohaterki - przyznała Anita Sokołowska.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: