SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Zuza w ciąży z Jankiem? Patrycja i Anka z nowymi facetami - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 8 sezon. Zuza w ciąży z Jankiem? Patrycja i Anka z nowymi facetami - ZDJĘCIA

28.08.2016, godz. 08:10
Przyjaciółki 8 sezon, Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 8 sezon, Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska) foto:

"Przyjaciółki" po wakacjach już od czwartku, 1.09.2016, na antenie telewizji Polsat! Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska) zakochane po uszy w 8 sezonie "Przyjaciółek"! Markiewicz zapragnie mieć dziecko i stanie przed trudnym wyborem partnera - Janek (Marek Bukowski) czy Jerzy (Mariusz Bonaszewski)? Tymczasem Anka pozna przystojnego profesora Wiktora (Paweł Deląg), a Patrycja rowerzystę Tomka (Michał Czernecki). Panowie bez wątpienia zawrócą im w głowach i sprawią, że dziewczyny zapomną o nieudanych związkach z przeszłości. Co wydarzy się w 8 sezonie "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 8 sezon odc. 87 (odc. 1) - czwartek, 1.09.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Już 1 września "Przyjaciółki" wrócą na antenę Polsatu, a w nowych odcinkach będzie się wiele działo. Każda z głównych bohaterek będzie zakochana, a jedna z nich stanie przed poważnym życiowym wyborem.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Wypadek Zuzy i Ingi. Po tej tragedii Zuza będzie bezpłodna?

W 8 sezonie "Przyjaciółek" Zuza poczuje instynkt macierzyński i zapragnie mieć dziecko z Jankiem. Jednak jej serce znowu mocniej zabije za sprawą Jerzego. Jerzy czy Janek? Markiewicz będzie musiała wybierać, a panowie z pewnością będą walczyć o jej względy.

A co u Patrycji? Po rozstaniu z Michałem Kochan nie będzie długo samotna. Podczas spaceru z Mikołajem wpadnie na przystojnego rowerzystę. Tomek (Michał Czernecki) okaże się sympatycznym dyrektorem pobliskiego liceum. Czy to właśnie on skradnie jej serce?

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja zażąda rozwodu! Michał będzie walczył o żonę i syna

Szczęście spotka także Ankę. Strzelecka ukończy z wyróżnieniem studia prawnicze. Po egzaminie spotka na korytarzu jednego ze swoich profesorów, Wiktora Jeleńskiego (Paweł Deląg), który pogratuluje jej sukcesu. Przystojny i czarujący Wiktor będzie pod ogromnym wrażeniem Anki. Czy zacznie z nią flirtować?

A co u Ingi? Jej związek z Robertem (Krzysztof Wieszczek) zostanie wystawiony na próbę. Bankier okaże się mocno uzależniony od swojej starszej siostry, której Gruszewska nie będzie mogła pozbyć się ze swojego życia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: