SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Zuza rzuci Janka dla Jerzego

Przyjaciółki 8 sezon. Zuza rzuci Janka dla Jerzego

15.07.2016, godz. 10:00
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska) foto: Polsat

Zuza (Anita Sokołowska) nie zapomni o Jerzym (Mariusz Bonaszewski) i to właśnie dla niego porzuci nowego kochanka. W 8 sezonie "Przyjaciółek" Markiewicz będzie trzymać Janka (Marek Bukowski) na dystans, w nadziei, że biznesmen znów wywróci jej życie do góry nogami. Jak potoczą się jej losy w 8 sezonie "Przyjaciółek"? Szczegóły poznamy dopiero we wrześniu, ale aktorka opublikowała właśnie bardzo wymowne zdjęcie.

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w Polsacie

W "Przyjaciółkach"7 Zuza zaczęła spotykać się z Jankiem, ale nie ich relacji nie można nazwać poważnym związkiem. Anita Sokołowska przyznała niedawno, że jej bohaterka wcale nie chce spędzić z nowym kochankiem reszty swojego życia.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Czy Anka ma raka? Wyniki badań Anki zmienią jej życie

Zuza spędziła noc z Jaśkiem, ale czy to oznacza, że chce z nim się związać? Myślę, że nie. Ona traktuje go bardziej po kumpelsku, jako osobę, z którą można miło spędzić czas i się pośmiać. To w Jerzym Markiewicz po raz pierwszy tak naprawdę się zakochała. Relacja łącząca ją z ojcem Ingi wciąż ma silny wpływ na losy bohaterki - przyznała Sokołowska.

W dodatku na Facebooku aktorki pojawił się właśnie wpis, który świadczy o tym, że jej relacje z Jankiem ostygną. "Jak to się mówi... śmiesznie na planie - smutno na ekranie" napisała Anita Sokołowska pod zdjęciem z Markie Bukowskim. Czy to znaczy, że Zuza Markiewicz rzuci kochanka dla biznesmena, który wrócił z Japonii?

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Ruszyły prace na planie nowych odcinków

Jerzy namiesza w życiu Zuzy i jej relacjach z Jaśkiem, ale też innymi mężczyznami. Jerzy, który wciąż jest bardzo bliski Zuzie, powróci. W kolejnych odcinkach "Przyjaciółek" będzie miało miejsce dramatyczne wydarzenie z udziałem serialowych przyjaciółek. Będzie ono miało wpływ na zdrowie i stan fizyczny Zuzy - powiedziała tajemniczo aktorka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: