SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Zuza i Patrycja znów na planie. Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków Przyjaciółek

Przyjaciółki 8 sezon. Zuza i Patrycja znów na planie. Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków Przyjaciółek

24.06.2016, godz. 10:14
Przyjaciółki 7 odc. 84 Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 7 odc. 84 Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) foto:

"Przyjaciółki" wróciły na plan! W piątek, 24.06.2016, ruszyły zdjęcia do nowego 8 sezonu "Przyjaciółek", który widzowie telewizji Polsat zobaczą od września. Pierwszego dnia zdjęciowego wspólne sceny mają m.in. Anita Sokołowska i Joanna Liszowska, czyli serialowe Zuza i Patrycja. A co wydarzy się w 8 sezonie "Przyjaciółek"? Jak potoczą się losy czterech głównych bohaterek?

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

O tym, że będzie 8 sezon "Przyjaciółek" było wiadomo od razu po zakończeniu emisji 7 serii. Telewizja Polsat nie zamierzała bowiem rezygnować z serialu, który ma bardzo wysokie wyniki oglądalności. Zakończony w maju 7 sezon "Przyjaciółek" oglądało blisko 2 mln widzów. To wielki sukces biorąc pod uwagę fakt z jaką konkurencją musiał walczyć serial. Rywalem "Przyjaciółek" jest m.in. "Ojciec Mateusz" w TVP1.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Anita Sokołowska o nowych Przyjaciółkach. Zuza będzie z Jankiem, ale Jerzy wróci!

Na nową serią przygód Zuzy, Patrycji, Ingi (Małgorzata Socha) i Anki (Magdalena Stużyńska) widzowie muszą jednak poczekać do września. Przez całe wakacje ekipa "Przyjaciółek" będzie kręcić 12 nowych odcinków. Pierwszy klaps na planie padł w piątek, 24 czerwca 2016, o czym na swoim profilu na Facebooku poinformowała Anita Sokołowska. Przy okazji jedna z gwiazd "Przyjaciółek" zamieściła zdjęcie z planu z Joanną Liszowską.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Największa tajemnica serialu. Aktorki nie są przyjaciółkami

Mimo, że twórcy "Przyjaciółek" trzymają w tajemnicy jak potoczą się losy bohaterek, to z wywiadów z aktorkami co nieco już wiadomo. Anita Sokołowska ostatnio powiedziała, że Zuzę czekają trudne miłosne wybory. W 8 sezonie "Przyjaciółek" na stałe wróci do Polski jej były narzeczony Jerzy (Mariusz Bonaszewski), ale Zuza będzie się spotykać z Jankiem (Marek Bukowski).

Z kolei Anka dowie się czy ma raka piersi. Wyniki badań bardzo zmienią jej podejście do życia. Inga po zaręczynach z Robertem (Krzysztof Wieszczek) zacznie planować ślub, a Patrycja będzie musiała poradzić sobie jako samotna matka. Jej małżeństwo z Michałem (Marcin Rogacewicz) będzie zagrożone rozwodem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: