SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Zuza i Dagmar na planie Przyjaciółek

Przyjaciółki 8 sezon. Zuza i Dagmar na planie Przyjaciółek

28.06.2016, godz. 15:15
Przyjaciółki 8 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Dagmar (Marcin Korcz)
Przyjaciółki 8 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Dagmar (Marcin Korcz) foto:

Bez tego duetu serial "Przyjaciółki" nie byłby taki sam! Zuza (Anita Sokołowska) i Dagmar (Marcin Korcz), bo to o nich mowa, w 8 sezonie "Przyjaciółek" wciąż będą współpracować razem w banku. Ale czasy kiedy Dagmar był asystentem dyrektor Markiewicz minęły bezpowrotnie. Od ponad roku sam zajmuje przecież dyrektorskie stanowisko. W nowych odcinkach "Przyjaciółek" jesienią 2016 będzie musiał się jednak sprawdzić w zupełnie nowej dla siebie roli.

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

Dagmar z "Przyjaciółek" to jeden z ulubionych serialowych bohaterów. Ale nie ma się co dziwić, bo nieco fajtłapowaty były asystent Zuzy Markiewicz ma w sobie tyle uroku, że śmieszy i zarazem wzrusza widzów do łez. W jego przypadku żadna metamorfoza nie wchodzi w grę.

Nawet na nowym stanowisku dyrektora do spraw marketingu New Banku nadal pozostaje tym samym Dagmarem. I choć może mówić do Zuzy po imieniu, bo nie jest już jej podwładnym, to wciąż słowa "pani dyrektor" jakoś same cisną mu się na usta.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja i Michał będą mieli nowego syna

W 8 sezonie "Przyjaciółek" nie zabraknie wspólnych scen Zuzy i Dagmara na polu zawodowym. Ale będą ich też łączyły bliższe relacje, prawie rodzinne. Po zaręczynach Dagmara z Kate (Ilona Lewandowska), która jest córką Jerzego (Mariusz Bonaszewski), byłego narzeczonego Zuzy wiele się zmieni. Oczywiście  w pracy ani Zuza ani Dagmar nie przekroczą służbowych granic, ale poza bankiem będą mogli sobie pozwolić na więcej.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza stanie przed trudnym wyborem - Janek czy Jerzy - WIDEO

Przed Dagmarem też nowe wyzwanie. Jak sprawdzi się w roli narzeczonego i przyszłego męża? Czy przygotowania do ślubu z Kate nie zniechęcą go do małżeństwa? Zakochani dość szybko zdecydowali się na ślub, bo są pewni swoich uczuć i nie chcieli też dłużej czekać ze swoimi pierwszym razem. Ostatecznie jednak ich plan, by wstrzymać się z seksem do nocy poślubnej nie wypalił. W 8 sezonie "Przyjaciółek" w życiu miłosnym Dagmara sporo się będzie działo, a to na pewno przełoży się na jego pracę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: