SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Siostra Roberta zniszczy jego związek z Ingą?

Przyjaciółki 8 sezon. Siostra Roberta zniszczy jego związek z Ingą?

16.07.2016, godz. 08:40
Przyjaciółki 7 sezon odc. 79. Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek), Wiola (Anna Moskal)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 79. Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek), Wiola (Anna Moskal) foto:

Nowy 8 sezon serialu "Przyjaciółki" będzie męczarnią dla Ingi (Małgorzata Socha), która wspólnie z Robertem (Krzysztof Wieszczek) postanowi ułożyć sobie życie. Problem w tym, że w zakochanym w drogę będzie wchodziła nadopiekuńcza siostra przystojniaka. Wiola (Anna Moskal) zacznie działać Gruszewskiej na nerwy. Co wydarzy się w 8 sezonie "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

Wszystko byłoby pięknie gdyby nie... Wiola! Inga już miała przyjemność poznać siostrę swojego wybranka, ale do głowy jej nie przyszło, że będzie miała z nią tyle kłopotów.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja rozwiedzie się z Michałem? Michał Czernecki w Przyjaciółkach nowym facetem Patrycji

Pewnie zauważyliście już, że Wiola szalenie troszczy się o swojego młodszego brata. Często go odwiedza, często dzwoni, robi mu zakupy i to właśnie z jej głównym udziałem Robert urządził się w Warszawie.

W 8 sezonie "Przyjaciółek" to zacznie wyprowadzać Ingę z równowagi. Gruszewska, która zacznie planować ślub i wspólne życie z Robertem będzie dosłownie wściekła na Wiolę!

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza stanie przed trudnym wyborem - Janek czy Jerzy - WIDEO

Co wydarzy się w 8 sezonie "Przyjaciółek"? Czy Inga pozbędzie się męczącej siostry swojego ukochanego? Inga jest zakochana i wyrozumiała, ale każdemu kończy się kiedyś cierpliwość...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: