SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Ruszyły prace na planie nowych odcinków

Przyjaciółki 8 sezon. Ruszyły prace na planie nowych odcinków

04.06.2016, godz. 11:15
Przyjaciółki 7 odc. 84 Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 7 odc. 84 Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska) foto:

Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Inga (Małgorzata Socha) wracają już we wrześniu 2016. Właśnie ruszyły prace na planie 8 sezonu "Przyjaciółek". Ekipa serialu przez następne miesiące będzie tworzyć kolejne 12 odcinków. A co się wydarzy w "Przyjaciółkach"8? Sprawdźcie!

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 87 we wrześniu 2016 Polsacie

Będzie 8 sezon "Przyjaciółek"! Aktorki już zaczęły pracę na planie nowych odcinków, które trafią do emisji we wrześniu 2016. To świetna informacja dla wszystkich fanów produkcji.

Zobacz: Przyjaciółki. Czy Anka będzie miała raka? Wyniki badań Anki dopiero w 87 odcinku Przyjaciółek

"Przyjaciółki" to serial emitowany w Polsacie od 2012 roku. Co czwartek gromadził on przed telewizorami ponad 2 miliony widzów. Fani seriali pokochali "Przyjaciółki" za fabułę, dialogi i główne bohaterki. Anka, Zuza, Patrycja i Inga są zupełnie inne, ale razem tworzą zgraną paczkę. Dziewczyny wspierają się i rozumieją bez słów. A ich codzienne perypetie mogą spotkać nas wszystkich.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Będzie 8 sezon Przyjaciółek! Nowe odcinki w Polsacie od września 2016

Hit Polsatu wróci na ekrany we wrześniu razem z jesienną ramówką programową 2016. A co wydarzy się w 87 odcinku "Przyjaciółek"? W 8 sezonie "Przyjaciółek" w końcu poznamy wyniki badań Anki i dowiemy się czy ma raka. Być może Ankę czeka ciężka walka z życie z nowotworem piersi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: