SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Romans Ingi i Roberta dobiegnie końca?

Przyjaciółki 8 sezon. Romans Ingi i Roberta dobiegnie końca?

23.07.2016, godz. 12:00
Przyjaciółki 7 sezon odc. 79. Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek), Wiola (Anna Moskal)
Przyjaciółki 7 sezon odc. 79. Inga (Małgorzata Socha), Robert (Krzysztof Wieszczek), Wiola (Anna Moskal) foto:

Związek Ingi (Małgorzata Socha) i Roberta (Krzysztof Wieszczek) z serialu "Przyjaciółki" nie przetrwa!? W nowym 8 sezonie "Przyjaciółek" ich miłość zostanie wystawiona na próbę, a wszystko przez siostrę przystojnego maklera giełdowego. Gruszewska szybko zorientuje się, że Robert jest uzależniony od Wioli (Anna Moskal) i będzie z nią walczyć. Czy Inga zostawi ukochanego, by nie rywalizować z jego nadopiekuńczą siostrą?

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

Co się wydarzy w nowych odcinkach "Przyjaciółek"8 po wakacjach 2016? Fani serialu z niecierpliwością czekają na dalsze losy głównych bohaterek, w tym oczywiście Ingi, która będzie próbowała ułożyć sobie życie z Robertem.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Małgorzata Socha ujawnia dalsze losy Ingi i Roberta

To jednak nie będzie takie proste. Gruszewska będzie miała poważną przeszkodę w postaci Wioli. W nowych odcinkach "Przyjaciółek" jesienią 2016 Wiola za wszelką cenę będzie próbowała zawłaszczyć młodszego brata. Jednak Inga nie podda się bez walki. W końcu w grę będzie wchodziło jej szczęście i przyszłość u boku ukochanego mężczyzny. A po zaręczynach ich związek nabierze jeszcze więcej rumieńców.

Może się jednak nie udać. Na Facebooku "Przyjaciółek" pojawiło się niepokojące zdjęcie z podpisem "Rozstania? Powroty?" - producenci sugerują, że Inga może nie wygrać z zaborczą siostrą przystojniaka.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza stanie przed trudnym wyborem - Janek czy Jerzy - WIDEO

U Ingi będzie taki konstans jeżeli chodzi o mężczyzn. Robert zadomowi się u niej, ale siostra Roberta, Wiola, będzie dawała się we znaki. Gdzieś w pewnym sensie stworzą taki trójkąt, który będzie uciążliwy dla Ingi. A życie zawodowe? Inga dalej się będzie sprawdzała jako asystentka Zuzy i jej powierniczka - powiedziała Małgorzata Socha w rozmowie z portalem party.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: