SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Paweł Deląg zagra w Przyjaciółkach. Kim będzie jego bohater?

Przyjaciółki 8 sezon. Paweł Deląg zagra w Przyjaciółkach. Kim będzie jego bohater?

10.07.2016, godz. 09:15
Przyjaciółki 8 sezon: Paweł Deląg, Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 8 sezon: Paweł Deląg, Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska) foto:

Nowa postać w "Przyjaciółkach"8. Paweł Deląg dołączył właśnie do obsady serialu, w którym główną rolę odgrywają Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska). Co wydarzy się w 8 sezonie "Przyjaciółek" i w czyim życiu namiesza przystojny brunet?

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

Nowy sezon w "Przyjaciółkach" zapowiada się ciekawie. Już teraz wiadomo, że Patrycja na dobre rozstanie się z Michałem, Anka przejdzie całkowitą metamorfozę, Inga będzie walczyć z siostrą Roberta, a Zuza zatęskni za Jerzym, a to dopiero początek.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja rozwiedzie się z Michałem? Michał Czernecki w Przyjaciółkach nowym facetem Patrycji

Na ekranie 8 części "Przyjaciółek" pojawi się Paweł Deląg. Przystojniak w garniturze być może będzie znajomym dyrektor Markiewicz, która na co dzień obraca się w towarzystwie elegancko ubranych mężczyzn. To jednak tylko nasze przypuszczenia. Brunet równie dobrze może być nowym znajomym załamanej rozstaniem Patrycji, chorej Anki lub zakłopotanej Ingi.

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Inga będzie walczyć o Roberta z jego siostrą Wiolą

W 8 sezonie "Przyjaciółek" Paweł Deląg skradnie serca damskiej części widowni, ale nie on jeden. Do serialu dołączył także Michał Czernecki, który wcieli się w rolę dyrektora jednej z warszawskich szkół i będzie miał wiele wspólnego z Patrycją Kochan.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: