SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Paweł Deląg rozkocha w sobie jedną z przyjaciółek

Przyjaciółki 8 sezon. Paweł Deląg rozkocha w sobie jedną z przyjaciółek

15.07.2016, godz. 02:30
Przyjaciółki 8 sezon: Paweł Deląg, Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 8 sezon: Paweł Deląg, Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska) foto:

Paweł Deląg (46 l.) w ostatnich latach pracował i mieszkał głównie w Rosji, a wszystko dlatego, że na tamtejszym rynku stawki dla aktorów są kilkukrotnie większe niż w Polsce. Ale to w najbliższym czasie się zmieni. Jak dowiedział się "Super Express", niebawem, bo już po wakacjach, zobaczymy Pawła w nowym 8 sezonie "Przyjaciółki". Deląg właśnie dołączył do jego obsady.

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

- Zagra amanta. Wprawdzie trochę ostatnio osiwiał, ale to dodaje mu tylko męskiego uroku. Bohater, w którego wcieli się Paweł, będzie uwodził jedną z głównych bohaterek. Z powodzeniem, bo oprócz dojrzałości będzie miał do zaoferowania dużo pod względem materialnym. Bohater Pawła to zaradny biznesmen - zdradza nam jeden z pracowników Polsatu.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja rozwiedzie się z Michałem? Michał Czernecki w Przyjaciółkach nowym facetem Patrycji

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: