SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Paweł Deląg jako Wiktor Jeleński

Przyjaciółki 8 sezon. Paweł Deląg jako Wiktor Jeleński

02.08.2016, godz. 10:00
Przyjaciółki 8 sezon: Paweł Deląg, Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 8 sezon: Paweł Deląg, Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska) i Patrycja (Joanna Liszowska) foto:

Paweł Deląg potwierdza swój udział w 8 sezonie "Przyjaciółek"! Aktor wcieli się w rolę Wiktoria Jeleńskiego - profesora i prawnika w jednej osobie. Właściciel cenionej kancelarii uwiedzie Ankę (Magdalena Stużyńska), Zuzę (Anita Sokołowska), Ingę (Małgorzata Socha), lub Patrycję (Joanna Liszowska)? Przekonamy się w nowych odcinkach "Przyjaciółek" po wakacjach 2016!

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od września 2016 w telewizji Polsat

Jakiś czas temu Anita Sokołowska, czyli serialowa Zuza umieściła w sieci zdjęcie z planu "Przyjaciółek", na którym był także Paweł Deląg. Wtedy ruszyła lawina plotek, o tym, że ceniony aktor dołączył do obsady! Teraz Paweł Deląg potwierdza swój udział w serialu Polsatu.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja rozwiedzie się z Michałem? Michał Czernecki w Przyjaciółkach nowym facetem Patrycji

- Tak, dołączyłem do obsady - potwierdza aktor w najnowszym "Tele Tygodniu" i dodaje - Zagram profesora Wiktora Jeleńskiego, prawnika, mającego własną kancelarię - zdradził nowy bohater "Przyjaciółek".

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Inga będzie walczyć o Roberta z jego siostrą Wiolą

A jak potoczą się jego losy w serialu? Czyje serce skradnie przystojniak? - O tym przekonają się Państwo oglądając 1 odcinek po wakacjach 2016 - zachęca ekranowy Wiktor.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: mra

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: