SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja zażąda rozwodu! Michał będzie walczył o żonę i syna

Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja zażąda rozwodu! Michał będzie walczył o żonę i syna

19.08.2016, godz. 10:44
Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Polsat

Koniec miłości Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcina Rogacewicz) w nowym 8 sezonie serialu "Przyjaciółki". Po burzliwym rozstaniu z mężem w 87 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja podejmie decyzję o rozwodzie. Nie będzie chciała słuchać teściowej Elżbiety (Elżbieta Jarosik), która postara się ją przekonać, by wybaczyła Michałowi. Ale samotność nie grozi Patrycji, bo w jej życiu pojawi się aż dwóch mężczyzn - Tomek (Michał Czernecki) i Kamil (Maciej Jachowski). Michał tak łatwo nie odpuści i będzie walczył o żonę i syna Mikołaja.

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od czwartku, 1.09.2016, o godz. 21.05 w telewizji Polsat

Patrycja i Michał rozstali się w ostatnim odcinku 7 serii "Przyjaciółek" kiedy wyszły na jaw wszystkie kłamstwa mężczyzny. To od Edyty (Paulina Chapko) Patrycja dowiedziała się, że Michał od miesięcy ją okłamuje w sprawie pracy w Danii i pieniędzy, które miał zarobić na kupno im wymarzonego mieszkania. Wściekła wyrzuciła męża za drzwi, nie dając mu żadnych szans na wyjaśnienia.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Córka jednej z aktorek zagra w Przyjaciółkach

W 87 odcinku nowego 8 sezonu "Przyjaciółek" Patrycja nie zmieni zdania w sprawie zakończenia małżeństwa z Michałem. Elżbieta postara się przekonać synową, by nie rozwodziła się z Michałem, ale Patrycja nie zechce nawet słyszeć o swoim mężu. Rozpocznie nowe życie samotnej matki i wcale nie będzie narzekać.

U jej boku bardzo szybko bowiem pojawi się aż dwóch adoratorów. W 88 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja podczas spaceru z Mikołajem wpadnie na rowerzystę. Tomek (Michał Czarnecki) okaże się sympatycznym dyrektorem pobliskiego liceum. Wkrótce potem w nietypowych okolicznościach spotka także Kamila (Maciej Jachowski).

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja zacznie nowe życie bez Michała

Czy jeden z przystojniaków zagości w sercu Patrycji? Czy jedna z bohaterek "Przyjaciółek" przekreśli miłość swojego życia i zdecyduje się na rozwód z Michałem? To będzie gorący sezon w życiu Patrycji! Przed nią trudne wybory i poszukiwania szczęścia. Pewne jest także to, że Michał nie tak łatwo zrezygnuje z żony i będzie walczyć zarówno o nią, jak i o ich synka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: