SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja po rozstaniu z Michałem oblegana przez facetów. Kamil czy Tomek? Którego wybierze? - ZWIASTUN

Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja po rozstaniu z Michałem oblegana przez facetów. Kamil czy Tomek? Którego wybierze? - ZWIASTUN

20.08.2016, godz. 10:42
Przyjaciółki 8 sezon, Patrycja (Joanna Liszowska), Tomek (Michał Czernecki), Kamil (Maciej Jachowski)
Przyjaciółki 8 sezon, Patrycja (Joanna Liszowska), Tomek (Michał Czernecki), Kamil (Maciej Jachowski) foto:

W nowym 8 sezonie serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) rozstanie się z Michałem (Marcin Rogacewicz) już na dobre, ale nie będzie samotna! W jej życiu szybko pojawią się nowi mężczyźni - Kamil (Maciej Jachowski) i Tomek (Michał Czernecki). Czy panowie skradną serce Kochan i pozwolą jej zapomnieć o nieudanym małżeństwie? Co wydarzy się w 8 sezonie "Przyjaciółek"? Poznajcie nowych facetów z życia Patrycji i zobaczcie zwiastun nowych odcinków "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 8 sezon nowe odcinki od czwartku, 1.09.2016 w telewizji Polsat

Zaskakujący zwrot akcji w 8 sezonie "Przyjaciółek". Wygląda na to, że Patrycja przestanie tolerować kłamstwa Michała i raz na zawsze zakończy ten związek. Kochan rozwiedzie się z mężem i zacznie nowe życie? Na to wygląda!

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja i Michał będą mieli nowego syna

Choć rozwód Patrycji i Michała nie jest jeszcze przesądzowny wiadomo, że Kochan odstawi męża na drugi plan i zacznie zupełnie nowe życie. Przecież ile można żyć w fikcyjnym związku?

W nowych odcinkach "Przyjaciółek" po wakacjach 2016 na ekranie pojawi się Tomek, czyli Michał Czernecki i Kamil, czyli Maciej Jachowski. Panowie zagrają nowych adoratorów Patrycji i będą zabiegać o jej względy!

Przeczytaj: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza stanie przed trudnym wyborem - Janek czy Jerzy - WIDEO

- Jest nauczycielem, dyrektorem liceum. Pojawi się w życiu Patrycji. Na razie trudno powiedzieć w jakim charakterze. To będzie miało związek z aktywnością fizyczną, bo na rowerach. Tyle wiem - powiedział o swoim bohaterze Michał Czernecki w rozmowie z "Tele Magazynem". Kim będzie jego rywal? To jeszcze tajemnica. Wiadomo jednak, że Kochan na samotność nie będzie narzekać.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobaczcie ZWIASTUN 8 sezonu "Przyjaciółek" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: