SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja na randce z Michałem. Anka przyłapie Pawła z klientką - ZWIASTUN 91 odcinka

Przyjaciółki 8 sezon. Patrycja na randce z Michałem. Anka przyłapie Pawła z klientką - ZWIASTUN 91 odcinka

28.09.2016, godz. 15:42
Przyjaciółki 8 sezon odc. 91. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz)
Przyjaciółki 8 sezon odc. 91. Patrycja (Joanna Liszowska), Michał (Marcin Rogacewicz) foto: Polsat/ ipla.tv

Emocji w serialu "Przyjaciółki" jak zwykle nie zabraknie! Nic jednak dziwnego skoro wszystkie cztery główne bohaterki mają tak bujne życiowe uczuciowe. W 91 odcinku 8 sezonu "Przyjaciółek" Patrycja (Joanna Liszowska) zgodzi się na randkę z Michałem (Marcin Rogacewicz), Inga (Małgorzata Socha) pokłóci się z Robertem (Krzysztof Wieszczek) o pieniądze, Anka (Magdalena Stużyńska) przyłapie Pawła (Bartek Kasprzykowski) z inną, a Zuza (Anita Sokołowska) będzie zagłuszać ból po rozstaniu z Jankiem (Marek Bukowski). Zobaczcie zwiastun 91 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 91 (odc. 5) - czwartek, 29.09.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

W 91 odcinku "Przyjaciółek" Zuza po kłótni z Jaśkiem wpadnie w wir pracy. Dziewczyny uświadomią Zuzie, że nie może oczekiwać od mężczyzny, że będzie ojcem jej dziecka, ale w codziennym życiu niekoniecznie powinien uczestniczyć. - Jak ty to sobie wyobrażasz, co? Ty mu – zrób mi dziecko i spadaj, a on – kocham cię? Weź ty się puknij w głowę! -  usłyszy Zuza od Patrycji. Tak ostra reakcja przyjaciółki sprawi, że Zuzie zrobi się bardzo przykro.

Patrz: Przyjaciółki 8 sezon. Inga w ciąży z Robertem!

Tymczasem Paweł będzie jest mocno zaabsorbowany sprawą nowej klientki, Joanny (Katarzyna Maciąg). Anka zacznie nabierać podejrzeń, że były mąż znów ją zdradza. Małżeńskie dylematy czekają też Patrycję, która wybierze się na kolację z Michałem. Romantyczna randka przy świecach dwójki ludzi, którzy się rozwodzą?

A kto zechce pomóc odbudować ich małżeństwo? Oczywiście troskliwa teściowa - Elżbieta (Elżbieta Jarosik)! - Usta troszkę mocniej. Michał to lubi - poradzi Patrycji. Patrycja będzie zaskoczona, gdy Michał zabierze ją do wykwintnej restauracji, w której świętowali swoje rocznicę ślubu. Ale ostatecznie nie zgodzi się, by Michał znów z nią zamieszkał.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: