SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Pasmo nieszczęść Zuzy. Dramatyczny finał Przyjaciółek - ZWIASTUN 98 odcinka

Przyjaciółki 8 sezon. Pasmo nieszczęść Zuzy. Dramatyczny finał Przyjaciółek - ZWIASTUN 98 odcinka

17.11.2016, godz. 18:00
Przyjaciółki odcinek 98, Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki odcinek 98, Zuza (Anita Sokołowska) foto:

Już dziś wielki finał 8 sezonu "Przyjaciółek". Co się wydarzy? Największy dramat spotka Zuzę (Anita Sokołowska), która dowie się, że jest całkowicie bezpłodna, niedługo później straci pracę w banku, a na dokładkę obrażony Janek (Marek Bukowski) z nią zerwie! W 98 odcinku "Przyjaciółek" Zuzę Markiewicz czeka pasmo nieszczęść. Dla niej to nie będzie szczęśliwe zakończenie...

"Przyjaciółki" 8 sezon OSTATNI odcinek 98 (odc. 12) - czwartek, 17.11.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Świetna praca, nowy partner i perspektywa założenia rodziny - to wszystko miała Zuza, której świat niesponiedziewanie zawali się w 98 odcinku "Przyjaciółek".

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Zuza nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Janek od niej odejdzie

W ostatnim odcinku "Przyjaciółek"8 Zuza najpierw dowie się, że nie może mieć dzieci - Pani Zuzanno byłem zdziwiony, gdy upierała się pani przy szczegółowych badaniach, ale chyba dobrze się stało. Pani jajowód jest niedrożny - powie lekarz i pokaże Markiewicz zdjęcie, które jest dowodem na jej bezpłodność.

Bizneswoman, która niedawno zamarzyła o założeniu rodziny będzie załamana. Ucieknie w pracę i o wszystkim opowie Ance (Magdalena Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Indze (Małgorzata Socha). Dziewczyny zaczną ją pocieszać, ale potem będzie już tylko gorzej.

Przeczytaj: Przyjaciółi 8 sezon. Inga zostawi Roberta i wyjedzie do USA

Tego samego dnia dyrektor Zuzy wręczy jej wypowiedzenie. Szefowa banku będzie w szoku, dopiero co zbierała pochwały... Jej świat w jednej chwili legnie w gruzach.

Na domiar złego w 98 odcinku "Przyjaciółek" Janek nie zniesie faktu, że Zuza zrobiła się zamknięta w sobie. Mężczyzna czuje, że oddala się od ukochanej i choć się oświadczył, teraz zamierza się ze wszystkiego wymiksować. - Mam cię dość. Dosyć tego Zuza. To się nie uda, to koniec. Ty mnie nie potrzebujesz, z resztą ty chyba nikogo nie potrzebujesz... - powie Janek i odjedzie. - Jasiek, proszę cię - załamana Zuza wybiegnie za ukochanym, ale będzie już za późno.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: