SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Rozstanie Ingi i Roberta w ostatnim odcinku Przyjaciółek

Przyjaciółki 8 sezon. Rozstanie Ingi i Roberta w ostatnim odcinku Przyjaciółek

17.11.2016, godz. 19:00
Przyjaciółki odcinek 98, Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki odcinek 98, Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) foto:

Rozstanie w finale 8 sezonu "Przyjaciółek". Inga (Małgorzata Socha) będzie przygotowywać się do wyjazdu po Hanię (Pola Figurska). Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska) odwiozą ją na lotnisko, ale na miejsce nie dotrze Robert (Krzysztof Wieszczek). Mężczyzna w drodze na lotnisko wstąpi do banku, bo będzie problem z pieniędzmi wypłaconymi z lokaty. W 98 odcinku "Przyjaciółek" Gruszyńska poleci do USA sama, bo Robert nie zdąży na samolot!

"Przyjaciółki" 8 sezon OSTATNI odcinek 98 (odc. 12) - czwartek, 17.11.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

W "Przyjaciółkach" Andrzej (Adam Adamonis) zrobił Indze prawdziwe świństwo. Ojciec Hani zabrał ją do USA - a dwutygodniowy wyjazd znacznie się przedłużył. Zdenerwowana Inga postanowiła pojechać po córkę. Zorganizowała wizy i lot za granicę. Robert miał jej towarzyszyć, ale w ostatniej chwili postanawia załatwić coś w banku.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Pasmo nieszczęść Zuzy. Dramatyczny finał Przyjaciółek - ZWIASTUN 98 odcinka

Gruszewska jest wściekła, gdy odbiera telefon od ukochanego - Kochanie pojedź na lotnisko sama, ja pod ciebie dołączę. Dasz radę wziąć moją walizkę. Jest coś z kontem, pieniądze, które przesyłałem z lokaty nie przeszły. Muszę jechać do banku i to załatwić - powie Robert.
-Robert! Dlaczego wszystko zostawiasz na ostatnią chwilę? - zdenerwuje się Inga.

Przyjaciółki Gruszewskiej odwiozą ją na lotnisko. Inga porozmawia z przyjaciółkami i pobiegnie na samolot.  Gdy zajmie miejsce w samolocie, ale Robert nie dojedzie na czas. - Roberta tu nie ma - Inga zadzwoni do Anki, gdy będzie już w na miejscu, ale będzie musiała szybko zakończyć rozmowę, bo samolot zacznie startować...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: