SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon online odcinek 96 na ipla.tv w internecie za darmo od 27.10.2016

Przyjaciółki 8 sezon online odcinek 96 na ipla.tv w internecie za darmo od 27.10.2016

27.10.2016, godz. 19:59
Przyjaciółki odcinek 96, Tomek (Michał Czernecki)
Przyjaciółki odcinek 96, Tomek (Michał Czernecki) foto:

''Przyjaciółki'' 8 sezon odcinek 96 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 96 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 27.10.2016. Przyjaciółki 8 sezon odcinek 96 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 3.11.2016 o godz. 21.10, ale przed premierą w telewizji Polsat 96 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 96 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 8 sezon odcinek 96 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 8 odcinek 96 (odc. 10) - co się wydarzy?

Zuza (Anita Sokołowska) zostawia rano pierścionek zaręczynowy w łazience. Jest potem przekonana, że go zgubiła. Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) przygotowują się do rozprawy rozwodowej. Od znajomych przyjaciółki wiedzą, jakie padną pytania i chcą wspólnie ustalić odpowiedzi. Tomek (Michał Czernecki) tymczasem pragnie udobruchać Patrycję po wpadce podczas szkolnego meczu.

Anka (Magdalena Sturzyńska), załamana zdradą Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski), samotnie wychodzi do klubu. Z trudem opiera się chęci zamówienia alkoholu. Gdy smutna popija sok, przyłącza się do niej Artur (Przemysław Stippa). Inga (Małogrzata Socha) bardzo tęskni za Hanią (Pola Figurska), która wyjechała z ojcem i Anitą (Sylwia Juszczak) do Nowego Jorku. Gdy w końcu udaje się jej połączyć z córką na komunikatorze, Hania oświadcza, że w Stanach jest wspaniale i nie wie, kiedy wróci do Polski.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: