SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon online odcinek 95 na ipla.tv w internecie za darmo od 20.10.2016

Przyjaciółki 8 sezon online odcinek 95 na ipla.tv w internecie za darmo od 20.10.2016

20.10.2016, godz. 19:59
Przyjaciółki odcinek 99, Anka (Magdalena Stużyńska)
Przyjaciółki odcinek 99, Anka (Magdalena Stużyńska) foto:

''Przyjaciółki'' 8 sezon odcinek 95 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 95 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 20.10.2016. Przyjaciółki 8 sezon odcinek 95 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 20.10.2016 o godz. 21.10, ale przed premierą w telewizji Polsat 95 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 94 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 8 sezon odcinek 95 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 8 odcinek 95 (odc. 9) - co się wydarzy?

Inga (Małgorzata Socha) przygotowuje Hanię (POla Figurska) do wyjazdu do Nowego Jorku. Jest szczęśliwa, ponieważ córka wyjeżdża tylko na 2 tygodnie, a nie, jak chciał Andrzej (Adam Admonis), na cały rok. Z okazji podróży za ocean organizuje pożegnalną imprezę. Po przegranej przez Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski) sprawie Anka (Magdalena Stużynska) składa wymówienie w kancelarii Wiktora (Paweł Deląg). Zależy jej na tym, by jej były mąż zrozumiał, że nie miała nic wspólnego z machlojkami jej dawnego szefa.

Jerzy (Mariusz Bonaszewski) proponuje Indze (Małogrzata Socha) wsparcie finansowe. Zuza (Anita Sokołowska) pojawia się na pożegnalnej imprezie u Ingi. Jest zestresowana, ponieważ wie, że spotka Jerzego. Do salonu Patrycji (Joanna Liszowska) wpada ładna, młoda dziewczyna, która twierdzi, że spotyka się z Michałem (Marcin Rogacewicz).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: