SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon online odcinek 89 na ipla.tv w internecie za darmo od 8.09.2016

Przyjaciółki 8 sezon online odcinek 89 na ipla.tv w internecie za darmo od 8.09.2016

08.09.2016, godz. 20:10
Przyjaciółki 4 sezon zwiastun. Inga (Małgorzata Socha), Andrzej (Adam Krawczyk)
Przyjaciółki 4 sezon zwiastun. Inga (Małgorzata Socha), Andrzej (Adam Krawczyk) foto:

''Przyjaciółki'' 8 sezon odcinek 89 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 89 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 8.09.2016. Przyjaciółki 8 sezon odcinek 89 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 15.09.2016 o godz. 21.10, ale przed premierą w telewizji Polsat 89 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 89 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 7 sezon odcinek 89 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 8 odcinek 89 (odc. 3) - co się wydarzy?

Patrycja (Joanna Liszowska) wybiera się na spacer do parku. Ma nadzieję, że znów spotka tam Tomka (Michał Czernecki). Gdy jest już zmęczona chodzeniem w kółko, on się pojawia. Spędzają razem kilka chwil, jedząc lody, i umawiają się na kolejne spotkanie. Zuza (Anita Sokołowska( podejmuje decyzję, że będzie starać się o dziecko.

Anka (Magdalena Stużyńska) nie może patrzeć na snującą się całymi dniami po domu Julkę (Nicole Bogdanowicz). Postanawia znaleźć córce pracę. Dziewczyna zatrudnia się w salonie Seby (Modest Ruciński). Inga (Małgorzata Socha) dowiaduje się, że Andrzej (Adam Adamonis) i jego żona chcą zabrać Hanię (Pola Figurska) na rok za granicę, ponieważ Anita (Sylwia Juszczak) zaczyna tam pracę. Inga jest wściekła na Andrzeja, który nie mówił jej o swoich planach.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: