SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon online odcinek 88 na ipla.tv w internecie za darmo od 1.09.2016

Przyjaciółki 8 sezon online odcinek 88 na ipla.tv w internecie za darmo od 1.09.2016

01.09.2016, godz. 20:10
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) foto: Polsat

''Przyjaciółki'' 8 sezon odcinek 88 w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 88 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od czwartku, 1.09.2016. Przyjaciółki 8 sezon odcinek 88 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 8.09.2016 o godz. 21.10, ale przed premierą w telewizji Polsat 88 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 88 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 7 sezon odcinek 88 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 8 odcinek 88 (odc. 2) - co się wydarzy?

Zuza (Anita Sokołowska) udaje przed dziewczynami, że nie robi na niej wrażenia fakt, że po wypadku może mieć trudności z zajściem w ciążę. Inga (Małgorzata Socha) jest zła na Roberta (Krzysztof Wieszczek), który bez jej wiedzy ściągnął do mieszkania Wiolę. Kobieta panoszy się w jej domu, kiedy ona chce odpocząć. Anka (małgrozata Socha) rozpoczyna aplikację w kancelarii. Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) jest zły na żonę za to, że porzuca opiekę nad domem. Patrycja (Joanna Liszowska) podczas spaceru z Mikołajem (Alan Żaboklicki) wpada na rowerzystę. Tomek (Michał Czarnecki) okazuje się sympatycznym dyrektorem pobliskiego liceum.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: