SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon online odcinek 87 na ipla.tv w internecie za darmo od 26.08.2016

Przyjaciółki 8 sezon online odcinek 87 na ipla.tv w internecie za darmo od 26.08.2016

26.08.2016, godz. 18:29
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 8 sezon, Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska), Patrycja (Joanna Liszowska) foto: Polsat

''Przyjaciółki'' 8 sezon ostatni odcinek w internecie online za darmo już dostępny. Serial ''Przyjaciółki'' online odcinek 87 można obejrzeć na ipla.tv przed emisją w Polsacie od piątku, 26.08.2016. Przyjaciółki 7 sezon odcinek 87 - premiera w telewizji Polsat w czwartek, 1.09.2016 o godz. 21.05, ale przed premierą w telewizji Polsat 87 odcinek "Przyjaciółek" jest dostępny online bezpłatnie na ipla tv. Przyjaciółki odc. 87 online za darmo - oto link:

Zobacz: PRZYJACIÓŁKI 7 sezon odcinek 87 ONLINE ZA DARMO dostępny w internecie na IPLA TV >>>

PRZYJACIÓŁKI sezon 8 odcinek 87 (odc. 1) - co się wydarzy?

Zuza (Anita Sokołowska) awansuje i czeka na gratulacje od Francesca (Stefano Terrazzino). Tymczasem Jasiek (Marek Bukowski) proponuje jej, by zamieszkali razem. Anka (Magdlena Stużyńska) broni pracę magisterską z wyróżnieniem. Po egzaminie jeden z jej profesorów, Wiktor (Paweł Deląg), oznajmia, że ma dla niej pewną propozycję.

Elżbieta (Elżbieta Jarosik) próbuje przekonać Patrycję (Joanna Liszowska), by nie rozwodziła się z Michałem (Marcin Rogacewicz), ale ona nie chce nawet słyszeć o swoim mężu. Podczas kłótni z Andrzejem (Adam Adamonis) Inga (Małgorzata Socha) dowiaduje się, że następnego dnia bierze on ślub z Anitą (Sylwia Juszczak).

Anka (Magdalena Stużyńska) nie może porozumieć się z Pawłem (Bartłomiej Kasprzykowski), który nie wyobraża sobie, żeby rozpoczęła aplikację. W drodze do spa przyjaciółki spotykają w pociągu Wiktora. Maszynista gwałtownie hamuje i w efekcie Inga, Zuza i Wiktor trafiają do szpitala.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: