SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Zuza nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Janek od niej odejdzie

Przyjaciółki 8 sezon. Zuza nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Janek od niej odejdzie

04.11.2016, godz. 11:00
Przyjaciółki 8 sezon odc. 92. Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 8 sezon odc. 92. Zuza (Anita Sokołowska) foto:

Dla Zuzy (Anita Sokołowska) to koniec dobrej passy w życiu. Spełnią się jej najgorsze obawy - w 98 odcinku serialu "Przyjaciółki" ponownie odwiedzi ginekologa. Markiewicz będzie kompletnie załamana, gdy dowie się, że już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Co dokładnie wydarzy się w premierowych odcinkach "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 98 (odc. 12) - czwartek, 17.11.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Dla Zuzy nadszedł zły czas. Z Jaśkiem już od jakiegoś czasu stara się o dziecko, jednakże bez większych efektów. W 98 odcinku serialu "Przyjaciółki" wybierze sie do ginekologa, by ponownie przeprowadzić badania.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Ciąża Ingi zagrożona?

W klinice dowie się tego, czego najbardziej się obawiała. Ginekolog w 12 odcinku 8 sezonu serialu "Przyjaciółki" powie jej, że definitywnie jest bezpłodna i nie będzie mogła nigdy mieć dzieci. Zuza załamie się tą informacją. Wszystkie jej plany legną w gruzach wraz z tą informacją. Stanie się niedostępna dla Jaśka, który poczuje się przez nią mocno odrzucony. Nieługo później w 98 odcinku serilau "Przyjaciółki' podejmie decyję, która jeszcze bardziej dobije Zuzę. Będzie zmęczony podejściem ukochanej do tego stopnia, że postanowi w 12 odcinku 8 sezonu serialu "Przyjaciółki" od niej odejść. Kobieta będzie ostatecznie załamana. Straci również pracę, a to wszystko wydarzy się w przeciągu kilku dni. Jedyna nadzieja w jej przyjaciółkach, które powinny wesprzeć Zuzę w tym trudnym dla niej czasie.

Przeczytaj: Przyjaciółi 8 sezon. Inga zostawi Roberta i wyjedzie do USA

Już wiemy, że Zuza nigdy nie powije dzieciątka i nie zostanie matką. Nie ma szans na ciążę. Tragedię Zuzy będziemy mogli zobaczyć w 98 odcinku serialu "Przyjaciółki" w połowie listopada 2016 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: