SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Tomek ośmieszy się i odzyska Patrycję

Przyjaciółki 8 sezon. Tomek ośmieszy się i odzyska Patrycję

27.10.2016, godz. 22:00
Przyjaciółki odcinek 96, Tomek (Michał Czernecki)
Przyjaciółki odcinek 96, Tomek (Michał Czernecki) foto:

W "Przyjaciółkach" Tomek (Michał Czernecki) podpadł Patrycji (Joanna Liszowska). Na spotkaniu w szkole, w której Tomek jest dyrektorem, Kochan zorientowała się, że kochanek zwyczajnie się jej wstydzi. W 96 odcinku "Przyjaciółek" mężczyzna postanowi ją odzyskać i zjawi się w jej zakładzie w przebraniu Pipi Pończoszanki. Będzie ubaw po pachy!

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 96 (odc. 10) - czwartek, 3.11.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

Tomek i Patrycja poznali się w parku, a ich znajomość szybko nabrała tempa. Kochan zaprosiła nowego przyjaciela do siebie, przedstawiła mu swojego syna Mikołaja (Alan Żaboklicki). Tomek miał też wątpliwą przyjemność poznać Michała (Marcin Rogacewicz).

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Powstanie kolejny sezon Przyjaciółek! Dagmar zdradza tajemnicę producentów

W 8 sezonie "Przyjaciółek" Patrycja myślała, że ich znajomość to poważna sprawa, ale gdy zjawiła się w szkole Tomka zorientowała się, że on się jej wstydzi i nazywa ją swoją "koleżanką" zamiast przyznać, że to z nią aktualnie się spotyka.

Kochan zostawiła amanta twierdząc, że nie będzie się całować ani spotykać z "kolegami". Mężczyzna postanowi odkupić swoje winy i w ramach przeprosin zjawi się w jej salonie w głupkowatym przebraniu Pipi Pińczoszanki. -Dzień dobry. Przyszłam się przefarbować, bo słyszałam, że to najlepszy zakład fryzjerski w tej pipidówie - powie Tomek przebrany za rudą dziewczynkę.

Patrycja wybuchnie śmiechem i trudno wyczuć co będzie potem. Czy rozbawiona fryzjerka da Tomkowi jeszcze jedną szansę? A może spławi go dając mu do zrozumienia, że niepotrzebnie się wysilał? Okaże się w nowych odcinkach "Przyjaciółek".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: