SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Artur rozkocha w sobie Ankę? Nowy bohater w Przyjaciółkach

Przyjaciółki 8 sezon. Artur rozkocha w sobie Ankę? Nowy bohater w Przyjaciółkach

20.10.2016, godz. 20:51
Przemysław Stippa
Przemysław Stippa foto:

Nowa postać w "Przyjaciółkach"8. Przemysław Stippa dołączył do obsady serialu. Kogo zagra? Jego bohater to Artur - uroczy brunet, który pocieszy Ankę (Magdalena Stużyńska) po zdradzie Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski). Czy nowy znajomy skradnie serce Strzeleckiej? W 96 odcinku "Przyjaciółek" Anka zdecyduje się na samotne wyjście do klubu i właśnie wtedy pozna nowego przystojniaka.

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 96 (odc. 10) - czwartek, 3.11.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

W "Przyjaciółkach" Anka przyczyni się do zawodowej porażki Pawła, a on nigdy jej tego nie wybaczy. Wszystko przez Wiktora (Paweł Deląg) i jego przekręty. Prawnik przekupił świadków, którzy zeznawali przeciwko klientom Strzeleckiego. Mąż Anki poniósł klęskę na sali sądowej i jest przekonany, że żona maczała w tym palce.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Anka zwolni się z pracy, żeby ratować rodzinę

W 95 odcinku "Przyjaciółek" Anka zwolni się z kancelarii Wiktora, by dać Pawłowi do zrozumienia, że nie ma nic wspólnego z przekrętami pracodawcy. On jednak pocieszy się w ramionach Joanny (Katarzyna Maciąg).

Gdy w 96 odcinku "Przyjaciółek" Anka dowie się o zdradzie męża, postanowi wyjść sama na miasto. Strzelecka wyląduje w klubie i z trudem oprze się pokusie sięgnięcia po kieliszek alkoholu. Wtedy na horyzoncie pojawi się Artur (w tej roli Przemysław Stippa). Kim będzie uroczy brunet i czy pocieszy Strzelecką?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: