SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Zuza spotyka się z Jerzym, a Inga żegna się z córką

Przyjaciółki 8 sezon. Zuza spotyka się z Jerzym, a Inga żegna się z córką

27.10.2016, godz. 11:00
Przyjaciółki 8 sezon odcinek 95 (9) Zuza (Anita Sokołowska) Jerzy (Mariusz Bonaszewski)
Przyjaciółki 8 sezon odcinek 95 (9) Zuza (Anita Sokołowska) Jerzy (Mariusz Bonaszewski) foto:

Zuza (Anita Sokołowska) i Inga (Małgorzata Socha) w 95 odcink serialu "Przyjaciółki" będą przeżywać wielkie emocje! Inga pożegna się z Hanią (Pola Figurska), a Zuza przywita się z Jerzym (Mariusz Bonaszewski). Wszystko w jednym miejscu - u Ingi, która zrobi imprezę pożegnalną dla córeczki w 9 odcinku 8 sezonu "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 95 (odc. 9) - czwartek, 27.10.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

95 odcinek serialu "Przyjaciółki" będzie bardzo emocjonujący dla obydwu dziewczyn. Inga będzie musiała pożegnać się z córką, przynajmniej na jakiś czas - teoretycznie będą to dwa tygodnie. Zuza zaś spotka ponownie Jerzego, który przyjedzie na kilka dni do Polski.

Zobacz: Przyjaciółki 8 sezon. Artur rozkocha w sobie Ankę? Nowy bohater w Przyjaciółkach

Inga urządzi w 9 odcinku 8 sezonu serialu "Przyjaciółki" w mieszkaniu swoim i Roberta (Krzysztof Wieszczek) imprezę pożegnalną dla Hani, która wyjeżdża z ojcem za granicę. Początkowo miał być to o wiele dłuższy okres czasu, niż dwa tygodnie na których w końcu stanęła decyzja. Inicjatywa krótszego pobytu córki wyszła od samej dziewczynki - kiedy dowiedziała się, że jej mama jest w ciąży i będzie mieć rodzeństwo, zrezygnowała z dłuższego pobytu z ojcem na rzecz maleństwa.

Z kolei Zuza podekscytowana powie Jaśkowi (Marek Bukowski) spiesząc się na posiedzenie u Ingi, że nie ma czasu z nim rozmawiać. Dobrze wie, że spotka w mieszkaniu swojej przyjaciółki Jerzego - swojego byłego ukochanego. W 95 odcinku serialu "Przyjaciółki" nieświadomie wykorzysta fakt, że Janek nie może przyjść na imprezę pożegnalną Hani. Kiedy na miejscu spotka Gintera, oboje nie będą potrafili oderwać od siebie wzroku. Żeby tego było mało, Zuza powie Jerzemu, że u niej niewiele się zmieniło. Chwilę później okaże się, że u drzwi mieszkania Ingi zjawił się Jasiek...

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Powstanie kolejny sezon Przyjaciółek! Dagmar zdradza tajemnicę producentów

W 95 odcinku serialu "Przyjaciółki" zobaczymy Ingę czule żegnającą się z Hanią oraz Zuzę, która nadal jest zauroczona Jerzym. Jaka będzie reakcja Janka? Odpowiedź na to i więcej pytań zobaczymy na ekranach telewizorów w 9 odcinku 8 seznu serialu "Przyjaciółki" 27 października.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Polsat
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: