SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Przyjaciółki 8 sezon. Tomek zakochany w Patrycji zaliczy wpadkę

Przyjaciółki 8 sezon. Tomek zakochany w Patrycji zaliczy wpadkę

13.10.2016, godz. 21:07
Przyjaciółki odcinek 93, Patrycja (Joanna Liszowska), Tomek (Michał Czernecki)
Przyjaciółki odcinek 93, Patrycja (Joanna Liszowska), Tomek (Michał Czernecki) foto:

Tomek (Michał Czernecki) stracił głowę dla Patrycji (Joanna Liszowska) po tym, jak w 93 odcinku "Przyjaciółek" usłyszał jej występ w klubie karaoke. Jego serce zabiło mocniej, a Kochan poczuła motyle w brzuchu. Czy to znaczy, że Patrycja znalazła już nowego ojca dla małego Mikołaja (Alan Żaboklicki)? W 94 odcinku "Przyjaciółek" ich relacje nieco się ostudzą. Urocza blondynka dowie się, że dyrektor liceum zwyczajnie się jej wstydzi! Dlaczego?

"Przyjaciółki" 8 sezon odcinek 94 (odc. 8) - czwartek, 20.10.2016, o godz. 21.10 w telewizji Polsat

W "Przyjaciółkach"8 Patrycja i Michał rozstali się, a teraz Kochan odżyła. Tomek, z którym się teraz spotyka stracił dla niej głowę! W 93 odcinku "Przyjaciółek" w czasie randki w klubie karaoke opadła mu szczęka, gdy usłyszał piękny wokal nowej ukochanej. Spotkanie skończyło się świetnie, a zakochana Patrycja powiedziała mężowi, że już kogoś ma, a oni już nigdy nie będą razem.

Zobacz: Przyjaciółki. Małgorzata Socha w ciąży, a przyjaciółki na nią dmuchają - ZDJĘCIA

Patrycja przestanie jednak być taka pewna siebie już w 94 odcinku "Przyjaciółek", gdy Tomek zaprosi ją na zawody organizowane w szkole, której jest dyrektorem. Kochan pozna znajomych nowego kochana i dowie się, że Tomek opowiadał im o niej i chwalił się, że jego nowa wybranka jest znaną stylistką gwiazd, a nie zwykłą fryzjerką. Kochan uzna, że Tomek zwyczajnie się jej wstydzi...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: